Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Wavin Pilsa Tesisatçı Seminerleri Sürüyor

Tüm yurtta tesisatçılar için seminerler veren Wavin Pilsa, Mayıs-Haziran aylarında Eskişehir, Afyon, Bilecik, Çanakkale, Antalya, Bartın, Beypazarı, Ankara illerinde 1300 tesisatçıyı ağırladı. Toplantılarda, firma tanıtımı ve Wavin Pilsa’nın yeni ürünleriyle ilgili sunum ve video gösteriminden sonra ustalara tesisatta dikkat edilmesi gereken

yapi.com.tr
Wavin Pilsa Tesisatçı Seminerleri Sürüyor

Tüm yurtta tesisatçılar için seminerler veren Wavin Pilsa, Mayıs-Haziran aylarında Eskişehir, Afyon, Bilecik, Çanakkale, Antalya, Bartın, Beypazarı, Ankara illerinde 1300 tesisatçıyı ağırladı. Toplantılarda, firma tanıtımı ve Wavin Pilsa’nın yeni ürünleriyle ilgili sunum ve video gösteriminden sonra ustalara tesisatta dikkat edilmesi gereken hususlar anlatıldı.

Wavin Group’a ait bir kuruluş olan Wavin Pilsa’nın seminerlerinde mevcut ürün portföyünün yanı sıra tanıtımı yapılan yeni ürünler oldukça ilgi çekti. Yeni ürün gruplarından Sitech sessiz üç katlı boru, polietilen ek parçalar, plastik menhol/muayene bacaları, yüzey ısıtma soğutma sistemleri,  power point sunumu ve video gösterileri ile tanıtıldı. Yüzey ısıtma soğutma sistemleri için yeni bir proje ekibi oluşturduklarını aktaran yetkililer, Wavin Pilsa’nın önümüzdeki dönemde de listesine yeni ürünler eklemeye devam edeceğini belirterek, 1971 yılından beri Adana’daki tesislerinde plastik boru ve ek parçaları üretimi yapan Wavin Pilsa’nın 2008 yılında Wavin Group’a katılımıyla inovatif ürünlere daha fazla odaklandığını, pazarın büyüme hızından daha fazla büyümeyi hedeflediklerini vurguladılar. Seminerin son bölümünde ise tesisatta sıkça karşılaşılan sorunlara değinilerek, ustalardan gelen sorular, öneri ve istekler değerlendirildi.

ETİKETLER: firma
http://www.yapi.com.tr/haberler/wavin-pilsa-tesisatci-seminerleri-suruyor_88435.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!