Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Wilo’ya Uluslararası İki Ödül Birden

Wilo 'Stratos Eco', Alman Tüketici Koruma Enstitüsü 'Stiftung Warrentest' tarafından birinci seçildi. Wilo’nun diğer bir ürünü 'Stratos 25/1–6' ise 'Energy+ Award 2008' ödülüne layık görüldü. Avrupa Birliği’nin yüksek verimli sirkülasyon pompalarını standart hale getirmeyi hedefleyen 'Enerji+ Pompalar' projesinin bir parçası olan ödül, özellikle

yapi.com.tr
Wilo’ya Uluslararası İki Ödül Birden 

 

 

 

 

 

 

Kontrolsüz pompalara oranla yüzde 80’e varan enerji tasarrufu sağlayan Wilo’nun yüksek verimli pompalarının üstünlüğü uluslararası alanda bağımsız otoriteler tarafından bir kez daha tescillendi. Ana faaliyet alanı 'su transferi' olan Wilo, iki farklı ürünü ile uluslararası alanda iki ödül birden kazandı.

Enerji tüketimi konusunda en yakın rakibine yüzde 23 oranında üstünlük sağlan Wilo 'Stratos Eco', Alman Tüketici Koruma Enstitüsü 'Stiftung Warrentest' tarafından birinci seçildi. Wilo’nun diğer bir ürünü 'Stratos 25/1–6' ise 'Energy+ Award 2008' ödülüne layık görüldü. Avrupa Birliği’nin yüksek verimli sirkülasyon pompalarını standart hale getirmeyi hedefleyen 'Enerji+ Pompalar' projesinin bir parçası olan ödül, özellikle enerji verimliliği yüksek olan pompa teknolojilerine verilen bir ödül özelliğini taşıyor. Ödül alan iki ürün, ısıtma, soğutma ve klima alanlarında kullanılıyor.

Wilo daha önce de, İngiltere’de düzenlenen ve üretim - tedarik sektöründe inovasyon, enerji tasarrufu, satış büyümesi, müşteri memnuniyeti ve çalışan motivasyonu gibi alanlardaki en iyi uygulamaların ödüllendirildiği Pompa Endüstrisi Yarışmasında (Pump Industry Award) Çevre ve Enerji Tasarrufu ödülünü kazanmıştı.

ETİKETLER: yeşil
http://www.yapi.com.tr/haberler/wiloya-uluslararasi-iki-odul-birden_61990.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!