Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

XPS Isı Yalıtımı Sanayicileri'nden TOKİ'ye Seminer

XPS Isı Yalıtımı Sanayicileri Derneği’nin, Toplu Konut İdaresi (TOKİ) ve müşavirlik firmalarına yönelik semineri ilgi topladı. Ankara Bilkent Otel’de gerçekleştirilen seminer ve iftar yemeğine 44 kişi katıldı.

yapi.com.tr
XPS Isı Yalıtımı Sanayicileri'nden TOKİ'ye Seminer

b>XPS Isı Yalıtımı Sanayicileri Derneği’nin, Toplu Konut İdaresi (TOKİ) ve müşavirlik firmalarına yönelik semineri ilgi topladı. Ankara Bilkent Otel’de gerçekleştirilen seminere 44 kişi katıldı.

Hayata geçirdiği bilgilendirme kampanyası ile sektöre yeni bir soluk getirmeye hazırlanan XPS Isı Yalıtımı Sanayicileri Derneği, BİTÜDER Bitümlü Su Yalıtımı Üreticileri Derneği ile yapılan ortak organizasyon ile ilk kapsamlı seminerini 9 Ekim 2007 tarihinde gerçekleştirdi. “Isı ve Su Yalıtım Detaylarında Kalite Kontrolünün Sürekliliği ve Çözüm Önerileri” konulu seminere TOKİ yetkilileri, TOKİ projelerinde müşavirlik yapan firma sorumluları ve dernek üyelerinin bölge müdürlükleri temsilcileri katıldı. Seminerde, XPS Isı Yalıtımı Sanayicileri Derneği Genel Koordinatörü Meltem Yılmaz ve BİTÜDER Bitümlü Su Yalıtımı Üreticileri Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Jozef Bonfil sunum yaptı.Isı yalıtımında en son teknoloji ürünü olan XPS Isı Yalıtım Levhalarının avantajlarının anlatıldığı, şantiyelerde ve teslim edilmiş projelerde ısı ve su yalıtımı uygulamalarında yaşanan problemler ve çözüm önerilerinin ele alındığı seminerde katılımcılara, ısı ve su yalıtımının önemi ile ilgili temel bilgiler uygulama detayları ile aktarıldı. Müşavir firmaların beğenisini toplayan seminer ilerleyen dönemlerde belirli bir program ile firmalara özel olarak da düzenlenecek.

Bina ömrü boyunca performans sağlayan ve maksimum tasarruf imkânı yaratan ısı yalıtımı ve mantolama uygulamaları hakkında ayrıntılı bilgi almak isteyenlerin, www.xpsturkiye.org internet adresinden ve (0216) 456 96 36 numaralı telefondan XPS Isı Yalıtımı Sanayicileri Derneği’ne ulaşmaları yeterli.

http://www.yapi.com.tr/haberler/xps-isi-yalitimi-sanayicilerinden-tokiye-seminer_57006.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!