Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Yalçıntepe Group'un Ödenmiş Sermayesi 2.5 Milyon TL'ye Yükseldi

MAXIMOON konutlarının yapımını sürdüren Yalçıntepe Group, yönetim kurulu kararıyla ödenmiş sermayesini 2.5 milyon TL'ye yükseltti. Gayrimenkul sektöründe en önemli faktörün güvenilirlik olduğunu vurgulayan ve bankaların faiz artışını müşterilerine yansıtmama kararı alan Yalçıntepe Group yetkilileri, kazançlarını tüketiciye yansıttıklarının altını

yapi.com.tr
Yalçıntepe Group'un Ödenmiş Sermayesi 2.5 Milyon TL'ye Yükseldi

MAXIMOON konutlarının yapımını sürdüren Yalçıntepe Group, yönetim kurulu kararıyla ödenmiş sermayesini 2.5 milyon TL'ye yükseltti. Gayrimenkul sektöründe en önemli faktörün güvenilirlik olduğunu vurgulayan ve bankaların  faiz artışını müşterilerine yansıtmama kararı alan Yalçıntepe Group yetkilileri, kazançlarını tüketiciye yansıttıklarının altını çizerek ödenmiş sermayelerini 2.5 milyon TL'ye çıkardıklarını açıkladı.

Başarının formülü karşılıklı kazanmak

Sektörde kazanmak için önce tüketicinin kazanması gerektiğini ifade eden Yalçıntepe Group Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Yalçıntepe, bankalara kıyasla daha vade farkında daha avantjlı bir finansman modeli oluşturdukları belirterek, müşterilerinin de Yalçıntepe Group'a güven duyduklarını vurguladı. Projelerinde ince eleyip sık dokuduklarını sözlerine ekleyen Yalçıntepe, attıkları her adımda kontrollü gittiklerini, malzeme tedariğinde elde ettikleri avantajlardan müşterilerini yararlandırdıklarının altını çizdi.

Ödenmiş sermayelerini 2.5 milyon TL'ye yükselterek müşterilerinin nezdinde sahip oldukları güveni pekiştirdiklerini belirten Yalçıntepe, MAXIMOON konutlarının yüzde 30’u aşkın kısmını 45 gün gibi bir sürede satışını gerçekleştirmelerinin nedeninin de bu güven olduğunu vurguladı.

http://www.yapi.com.tr/haberler/yalcintepe-groupun-odenmis-sermayesi-2-5-milyon-tlye-yukseldi_88327.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!