Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Yalçıntepe Group’un Yeni Genel Müdürü Tarık Tanık

Kariyer yolculuğunda bugüne kadar çeşitli şirketlerde finans ve mali işler koordinatörlüğü ve genel müdürlük görevlerinde bulunan Tarık Tanık, Bahçeşehir’deki Maximoon projesini gerçekleştiren Yalçıntepe Group’un Genel Müdürü oldu.

yapi.com.tr
Yalçıntepe Group’un Yeni Genel Müdürü Tarık Tanık

Kariyer yolculuğunda bugüne kadar çeşitli şirketlerde finans ve mali işler koordinatörlüğü ve genel müdürlük görevlerinde bulunan Tarık Tanık, Bahçeşehir’deki Maximoon projesini gerçekleştiren Yalçıntepe Group’un Genel Müdürü oldu. 26 yıllık sektör deneyiminin ardından Mart 2012 itibariyle Yalçıntepe Group bünyesinde Genel Müdür olarak görevine başlayan Tanık, iyi derecede Arapça ve İngilizce biliyor.

1965 Siirt doğumlu olan Tarık Tanık, 1986’da Dokuz Eylül Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Maliye bölümünden mezun oldu. Profesyonel kariyerine, 1986 yılında İstanbul Defterdarlığı Bayrampaşa Vergi Dairesi Müdürlüğü’nde başlayan Tanık, 1987-1990 yılları arasında Elif Plastik Sanayi ve Ticaret A.Ş.’de ve 1990-1997 yılları arasında Ok Çivi Sanayi ve Ticaret A.Ş.’de Finans ve Mali İşler Koordinatörlüğü yaptı. Yeşilköy Honda Plaza’da (Tem Otomotiv A.Ş.) 1997-1998 yılları arasında Genel Müdürlük yapan Tanık, 1997-2008 yılları arasında Ekol Menkul Değerler A.Ş.’de Müdür olarak görev yaptı. Tanık, 2008-2010 yılları arasında Gül-İş İnşaat’ta Finans ve Mali İşler Koordinatörü olarak görev aldı. Tarık Tanık, Yalçıntepe Group bünyesine katılmadan önce sermaye piyasalarında; halka arz çalışmaları, portföy yönetimi, yatırım ve strateji danışmanlığı görevlerinde de bulundu.

ETİKETLER: gayrimenkul firma
http://www.yapi.com.tr/haberler/yalcintepe-groupun-yeni-genel-muduru-tarik-tanik_91839.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!