Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Yalıtım Seminerleri’nin İkinci Durağı Afyon Kocatepe Üniversitesi

İZODER, geleceğin mimar ve mühendislerini yalıtım konusunda bilinçlendirmek amacıyla başlatttığı yalıtım seminerlerinin ikincisi Afyon Kocatepe Üniversitesi’nde gerçekleştiriliyor. Afyon Kocatepe Üniversitesi Yapı Kulübü işbirliği ile düzenlenen ‘Binalarda Isı Yalıtımı’ başlıklı seminer, 25 Şubat Çarşamba günü Afyon Kocatepe Üniversitesi Ahmet

yapi.com.tr
Yalıtım Seminerleri’nin İkinci Durağı Afyon Kocatepe Üniversitesi

Isı Su Ses ve Yangın Yalıtımcıları Derneği'nin (İZODER) geleceğin mimar ve mühendislerini yalıtım konusunda bilinçlendirmek amacıyla başlatttığı yalıtım seminerlerinin ikincisi Afyon Kocatepe Üniversitesi’nde gerçekleştiriliyor. Afyon Kocatepe Üniversitesi Yapı Kulübü işbirliği ile düzenlenen ‘Binalarda Isı Yalıtımı’ başlıklı seminer, 25 Şubat Çarşamba günü Afyon Kocatepe Üniversitesi Ahmet Necdet Sezer Kampüsü’ndeki Atatürk Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek. Program, saat 10:00'da başlayacak.

Seminerde İZODER Teknik İşler ve Eğitim Uzmanı Güneş Yüzügür’ün yanısıra Mardav Yalıtım Satış Mühendisi İsmail Ören de öğrencilerle temel teknik bilgileri paylaşacak. Seminerde, kışın ısınmak yazın da serinlemek için harcanan enerjiyi ısı yalıtımı ile azaltmanın yolları, binaların iç ve dış etkenlerden korunarak ömrünün korunmasında ısı yalıtımının önemi üzerinde durulacak.

'Yalıtım Yatırımdır' kampanyası kapsamında üniversitelerde düzenlenmeye baslanan seminerler dizisi hakkında bir açıklama yapan İZODER Yönetim Kurulu Başkanı Levent Ürkmez, yalıtım bilincinin gün geçtikce artan önemine değindi ve “Sağlıklı, ekonomik, güvenli ve konforlu yaşam alanlarının yaratılmasında, binalarda ısı su ses ve yangın yalıtımı yapılmasının önemi çok büyüktür. Bu nedenle birçok sorunun çözümü olan yalıtım konusunda hem kamuoyunu bilinçlendirmeyi hem de sorumlu kişiler olarak binaların yapım aşamasında gelecekte görev alacak mimar ve mühendis adaylarını eğitmeyi amaçlayan derneğimiz, farklı üniversitelerde, yaklaşık bin öğrenciye yalıtım konusunda seminerler verecektir” dedi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/yalitim-seminerlerinin-ikinci-duragi-afyon-kocatepe-universitesi_66793.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!