Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Yapı 2006 Ankara Fuarı Sona Erdi

Açılışını Sanayi ve Ticaret Bakanı Ali Coşkun, Bayındırlık ve İskan Bakanlığı Müsteşarı Sabri Erbakan ve Ankara Ticaret Odası Başkanı Sinan Aygün'ün yaptığı 19. Uluslararası Yapı 2006 Ankara Fuarı, 14- 17 Eylül tarihleri arasında Ankara Altınpark Expo Center Fuar Alanı'nda gerçekleşti.

yapi.com.tr
Yapı 2006 Ankara Fuarı Sona Erdi

br/> Açılışını Sanayi ve Ticaret Bakanı Ali Coşkun, Bayındırlık ve İskan Bakanlığı Müsteşarı Sabri Erbakan ve Ankara Ticaret Odası Başkanı Sinan Aygün'ün yaptığı 19. Uluslararası Yapı 2006 Ankara Fuarı, 14- 17 Eylül tarihleri arasında Ankara Altınpark Expo Center Fuar Alanı'nda gerçekleşti.

Başkentliler fuarda, son yıllarda oldukça hareketli bir seyir izleyen ve büyümesini hızla sürdüren yapı sektörünün en son yenilikleriyle buluştular.

Yapı-Endüstri Merkezi tarafından düzenlenen "19. Uluslararası Yapı 2006 Ankara Fuarı", 11 bin 500 m2'lik sergileme alanıyla Ankara'nın en büyük fuarlarından biri olma özelliğini taşıyor. Fuarda akıllı ev sistemlerinden elektronik gözlü kapılara, prefabrik evlerden bombalara karşı dayanıklı cephelere kadar pek çok yenilik meraklıların beğenisine sunuldu. Başkent Ankara'da, özellikle kamu yatırımlarında karar vericilere sektörün dev markalarındaki gelişme ve yenilikleri görme imkanı sağlayan fuar, mimarlar, mühendisler ve son kullanıcıları biraraya getirdi. Fuarda firmalar, yapı, inşaat malzemesi ve teknolojisi konusunda her türlü malzeme ve hizmetlerini etkin bir şekilde tanıtma fırsatı da elde ettiler.

Sektördeki büyümeyi ve ekonomik gelişmeleri yakından takip eden yaklaşık 200 firmanın katıldığı fuar, aynı zamanda üretici firmalara, meslek odalarına, üniversitelerin mimarlık, mühendislik ve güzel sanatlar bölümlerine, derneklere, kamu kuruluşlarına ve sektör yayınlarına ev sahipliği yaptı.

"19. Uluslararası Yapı 2006 Ankara Fuarı", yapı sektöründe dünyadaki yeniliklerin sergilenmesi açısından büyük önem taşıdı. Yaklaşık 1.500 farklı ürün segmentini aynı çatı altında buluşturan fuarda, ürün ve malzemeler konusunda uzman statüsünde birçok yetkili bulundu. Katılımcılar, yapıdaki en son teknolojiler hakkında bu uzmanlardan bilgi alma imkanı elde ederken, fuar deneyimlerin de aktarıldığı bir bilgi platformu olma özelliği taşıdı.

http://www.yapi.com.tr/haberler/yapi-2006-ankara-fuari-sona-erdi_48416.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın
Haftanın ürünü Kalekim Ultralastic

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!