Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Yapı Dünyasının 2008 Buluşmaları

Türk yapı sektörünün uluslararası buluşma noktası haline gelen Uluslararası YAPI/TURKEYBUILD Fuarları 2008 yılında da İstanbul, Ankara ve İzmir’de sektöre ilişkin tüm yenilikleri takipçileriyle buluşturmaya devam edecek.

yapi.com.tr
Yapı Dünyasının 2008 Buluşmaları

ürk yapı sektörünün uluslararası buluşma noktası haline gelen Uluslararası YAPI/TURKEYBUILD Fuarları 2008 yılında da İstanbul, Ankara ve İzmir’de sektöre ilişkin tüm yenilikleri takipçileriyle buluşturmaya devam edecek.

Yapı-Endüstri Merkezi tarafından her yıl düzenlenen Uluslararası YAPI/TURKEYBUILD Fuarları yerli yabancı, yapı sektörüne yön veren tüm firmaları 31 yıldır bir araya getiriyor. İstanbul, Ankara ve İzmir’de gerçekleştirilen Fuarlar, sektördeki yenilikleri yatırımcı kuruluşların ayağına götürürken, yapı sektöründeki üreticiler ile yapı profesyonelleri arasında önemli bir platform oluşturuyor, köprü görevi görüyor. YEM, sektördeki 40 yıllık profesyonel deneyimiyle Uluslararası YAPI/TURKEYBUILD 2008 Fuarları’nda bu yıl da en yeni ürün, teknoloji ve hizmetleri bir araya getirmeye devam edecek. Yapı sektörüne dair her türlü malzemenin sergilendiği Fuarlar’da, son yıllarda öne çıkan ince yapı ve dekorasyon malzemeleri 2008 yılında da önemli bir yer tutacak.
Her yıl büyüyerek katılımcı ve ziyaretçi sayısını arttırmayı başaran, Türk yapı sektörünün üç temel taşı, Uluslararası YAPI/TURKEYBUILD Fuarları; üretici firmalara, meslek odalarına, üniversitelerin mimarlık, mühendislik ve güzel sanatlar bölümlerine, derneklere, kamu kuruluşlarına ve sektör yayınlarına da ev sahipliği yapıyor. YAPI/TURKEYBUILD Fuarları 2008 yılında, Yapı sektörünün uluslararası alandaki en büyük buluşması olarak İstanbul’da 31. kez, Anadolu’nun en büyük sektörel buluşması olarak Ankara’da 21. kez ve 14. kez Ege Bölgesi’nin kalbi İzmir’de gerçekleştirilecek. Fuarlar, bu yıl da, düzenleyeceği konferans, seminer, sergi vb. etkinlik programları ile yapı dünyasına ışık tutmaya devam edecek.

Yapı-Endüstri Merkezi, her geçen gün büyümekte ve gelişmekte olan Türk yapı pazarına ulaşmanın en etkili yolu olan, Uluslararası YAPI/TURKEYBUILD Fuarları’nın 2008 takvim programını açıkladı:


31. ULUSLARASI YAPI/TURKEYBUILD 2008 İSTANBUL FUARI

30 Nisan – 4 Mayıs 2008

Türk yapı sektörünün uluslararası alanda buluşma noktası haline gelen ve “Türk Yapı Sektörünün En Büyük Fuarı” olma niteliği taşıyan Uluslararası YAPI/TURKEYBUILD 2008 İstanbul Fuarı 31. kez kapılarını açacak. 30 Nisan – 4 Mayıs 2008 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi / Beylikdüzü'nde gerçekleştirilecek olan Fuar yerli yabancı, yapı sektörüne yön veren tüm firmaları bir araya getirecek. 60.000 m² alanda, üretim alanlarına göre gruplanmış 10 ayrı salonda ve açık alanda gerçekleşecek olan fuara 100.000 ziyaretçi bekleniyor.

21. ULUSLARASI YAPI/TURKEYBUILD 2008 ANKARA FUARI

9 – 12 Ekim 2008


Sektördeki yenilikleri yatırımcı kamu kuruluşlarının ayağına götüren 21. Uluslararası YAPI/TURKEYBUILD 2008 Ankara Fuarı’nda Başkentliler, son yıllarda oldukça hareketli bir seyir izleyen ve büyümesini hızla sürdüren yapı sektörünün en son yenilikleriyle biraraya gelecek. 30.000 kişi ziyaretçi potansiyeli ve 11.500 m2’lik sergileme alanıyla Uluslararası YAPI/TURKEYBUILD 2008 Ankara Fuarı; 9 – 12 Ekim 2008 tarihleri arasında Altınpark Expo Center Fuar Alanı’nda başkent yapı sektörü takipçilerini, yaklaşık 1.500 farklı ürün segmenti ile buluşturacak.


14. ULUSLARARASI YAPI/TURKEYBUILD 2008 İZMİR FUARI

23 – 26 Ekim 2008


Bu yıl 14.’sü gerçekleşecek olan Uluslararası YAPI/TURKEYBUILD 2008 İzmir Fuarı’nda, 3. Salon'un da eklenmesi ile büyüyecek sergileme alanında, Türk yapı malzemesi piyasasının bel kemiğini oluşturan 220’ye yakın katılımcı firma, yapı profesyonelleri ve 30.000’e varan ziyaretçi bir araya gelecek. Yapı-Endüstri Merkezi tarafından düzenlenen yapı sektöründe yılın son buluşması olan Uluslararası YAPI/TURKEYBUILD 2008 İzmir Fuarı, bu yıl 23 – 26 Ekim 2008 tarihleri arasında Kültürpark Fuar Alanı’nda gerçekleştirilecek.

Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız

http://www.yapi.com.tr/haberler/yapi-dunyasinin-2008-bulusmalari_58682.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!