Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Yapı Malzemesi Kurultayı Başladı

İnşaat Malzemeleri Sanayicileri Derneği (İMSAD) ve Yapı-Endüstri Merkezi tarafından Türk yapı malzemesi sektörünün, küreselleşme sürecinde istenilen y

Yapı-Endüstri Merkezi A.Ş./08.12.2003
Yapı Malzemesi Kurultayı Başladı

nşaat Malzemeleri Sanayicileri Derneği (İMSAD) ve Yapı-Endüstri Merkezi tarafından Türk yapı malzemesi sektörünün, küreselleşme sürecinde istenilen yere ulaşması çabalarının yönünü ve yöntemini belirlemek amacıyla düzenlenen "Yapı Malzemesi Kurultayı" açıldı. Açış konuşmasını İMSAD ve Yapı-Endüstri Merkezi Yönetim Kurulu Başkanı Doğan Hasol yaptı. Yapı malzemesinin "ekonomik, teknolojik ve ekolojik geleceği"nin tartışıldığı Kurultay'da, Hasol'dan sonra, söz alan İstanbul Sanayi Odası Meclis Başkanı Hüsamettin Kavi ise, yapı malzemesinin geleceğinin sistematik bir biçimde ele alınması gerektiğini vurguladı.

Kurultay'da, konunun uzmanlarca incelenip ayrıntılı analizlerinin yapılması ve ülke olanaklarının doğru değerlendirilmesiyle, geleceğe dönük sorunlara ışık tutacak sentezlere varılabileceği ve böylece kazanılacak güçle çözüme ulaşabileceği öngörülüyor.

8-9 Aralık tarihlerinde Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı'nda geçekleştirilen Yapı Malzemesi Kurultayı programında, sunulacak bildirilerin yanısıra ahşap malzemeler, çimento ve çimento asıllı malzemeler, metalik malzemeler, kompozit malzemeler, seramikler, plastik malzemeler ve cam konusunda davetli konuşmacılar da sunuş yapacaklar.

ETİKETLER: yeşil
http://www.yapi.com.tr/haberler/yapi-malzemesi-kurultayi-basladi_7871.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın
Haftanın ürünü Peli İle Hijyenik Zeminler

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!