Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Yapı Sektörünün İkinci Büyük Buluşması için Geri Sayım Başladı

Yapı sektörü, Yapı-Endüstri Merkezi tarafından 30 yılı aşkın süredir düzenlenen YAPI FUARLARI serisinin ilki olan Yapı 2009 İstanbul Fuarı’nın ardından ikinci büyük buluşma için gün saymaya başladı. 01 – 04 Ekim 2009 tarihleri arasında Altınpark Expo Center Fuar Alanı’nda düzenlenecek olan Uluslararası YAPI/TURKEYBUILD 2009 Ankara Fuarı, yatırımcı

yapi.com.tr
Yapı Sektörünün İkinci Büyük Buluşması için Geri Sayım Başladı

apı sektörü, Yapı-Endüstri Merkezi (YEM) tarafından 30 yılı aşkın süredir düzenlenen YAPI FUARLARI serisinin ilki olan ve bu yıl 100 bini aşkın yapı profesyonelinin ziyaret ettiği Yapı 2009 İstanbul Fuarı’nın ardından ikinci büyük buluşma için gün saymaya başladı. 01 – 04 Ekim 2009 tarihleri arasında Altınpark Expo Center Fuar Alanı’nda düzenlenecek olan Uluslararası YAPI/TURKEYBUILD 2009 Ankara Fuarı, yatırımcı kamu kuruluşlarını ve Başkentli yapı profesyonellerini bir araya getirecek.

1988 yılından bu yana düzenlenen Uluslararası YAPI/TURKEYBUILD Ankara Fuarı, Başkentteki firmalara sektörün karar mekanizmalarıyla iletişime geçmek için büyük bir fırsat sunarak bölgesinin en büyük ticaret platformlarından biri olma özelliğini taşıyor. Yapı sektöründeki en son teknoloji, ürün ve hizmetlerin sunulduğu fuarda katılımcı firmalar ve ziyaretçiler ortak bir platformda, karar merciinde bulunan üst düzey yöneticilerin görüş ve önerilerini alma ve uygulamada karşılaşılan sorunları tartışma fırsatını elde ediyor.

22. Uluslararası YAPI/TURKEYBUILD 2009 Ankara Fuarı, yapı sektöründeki yeniliklerin sergilenmesi açısından büyük önem taşıyor. Yaklaşık 2.000 farklı ürün segmentini aynı çatı altında buluşturan fuarda, ürün ve malzemeler konusunda uzman statüsünde birçok yetkili bulunacak. Fuarda ziyaretçiler, yapıdaki en son teknolojiler ve uygulamalar hakkında bu uzmanlardan bilgi alma imkânı elde edebilecekler.

Geçen yıl 26 bin 467 ziyaretçisi olan fuarı bu yıl, tüm Anadolu’da yapılan yoğun tanıtım çalışmaları, ticaret ve meslek odalarına özel hazırlanan fuar ziyaret organizasyonları ile 30 bine yakın yapı profesyonelinin ziyaret etmesi bekleniyor. KOSGEB, fuara katılıp ürününü sergilemek isteyen firmalara katılım desteği sağlıyor.

22. Uluslararası YAPI/TURKEYBUILD 2009 Ankara Fuarı, 11 bin 500 m2’lik sergileme alanıyla Ankara’nın en büyük fuarlarından biri olma özelliğini taşıyor. Başkent Ankara’da özellikle kamu yatırımlarında karar vericilere sektörün dev markalarındaki gelişme ve yenilikleri izleme imkânı sağlayan fuar, yapı sektörü profesyonellerini de bir araya getirecek. Fuarda firmalar yapı, inşaat malzemesi ve teknolojisi konusunda her türlü malzeme ve hizmetlerini etkin bir şekilde tanıtma fırsatı da elde edecekler.

Yapının Ankara buluşmasını takiben, yılın son yapı buluşması olarak düzenlenecek 15. Uluslararası YAPI/TURKEYBUILD 2009 İzmir Fuarı ise 15 – 18 Ekim 2009 tarihinde Kültürpark Fuar Alanı’nda gerçekleştirilecek.

TÜMÜNÜ GÖSTERSONRAKİ SAYFA HABERİN DEVAMI:   1  |   2
http://www.yapi.com.tr/haberler/yapi-sektorunun-ikinci-buyuk-bulusmasi-icin-geri-sayim-basladi_72626.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!