Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

yapidergisi.com Yayında

YAPI Dergisi'nin resmi internet sitesi www.yapidergisi.com yayına açıldı. 300. sayısıyla grafik tasarımı geliştirilen ve içeriği zenginleşen YAPI Dergisi, okuyucularına daha fazla kaynaklık edebilmek için günümüzün en etkili kitle iletişim araçlarından internet yayınını devreye soktu.

yapi.com.tr
yapidergisi.com Yayında

b>YAPI Dergisi'nin resmi internet sitesi www.yapidergisi.com yayına açıldı. 300. sayısıyla grafik tasarımı geliştirilen ve içeriği zenginleşen YAPI Dergisi, okuyucularına daha fazla kaynaklık edebilmek için günümüzün en etkili kitle iletişim araçlarından internet yayınını devreye soktu. Yayın, YAPI Dergisi'nin yayın politikaları paralelinde, onun tarif ettiği bütünün bir parçası, sanal ortamdaki bir izdüşümü olarak dergiyle ilgili bilgi edinmek isteyenlere de yol gösterecek.

Sitede Neler Bulabileceksiniz?
Sitenin ana sayfasında YAPI Dergisi'nin güncel sayısının özet içeriğine, içindekiler sayfasına ve derginin aylık basın bültenine ulaşılabiliyor. Yapı Dergisi başlığı altında derginin kısa tanıtım metnine ve basında dergiyle ilgili çıkan haberlere, yazılara ve yorumlara yer veriliyor. Bunun dışında sitenin 'Arşiv' bölümünde derginin 278. sayısından başlayarak içindekiler sayfalarına ulaşabilirsiniz. Sitenin 'Abonelik' sayfasından dergiye online abone olabilir, ilan vermek için İlan başlığı altında gerekli bağlantıları da kurabilirsiniz.

Ayrıca internet sitesi yoluyla dergiye proje, makale ve güncel yazılarınızı 'Dergiye İçerik Göndermek İçin' alanlarına girerek gönderebileceksiniz. Kısa bir süre sonra yayımlanmış bütün makalelerin kısa özetlerine ve derginin 33 yıllık külliyatının dizinine de ulaşılabilecek.

Makaleleriniz Artık Hem Dergide Hem İnternette!
www.yapidergisi.com'u YAPI Dergisi'nin etkili bir bölümü haline getirecek olan 'Makaleler' bölümünde dergiye ulaşan yazılar güncelliklerini yitirmeden hem daha fazla kitleye ulaşma şansı elde edecek, hem de İngilizce özetleriyle yurtiçinden olduğu kadar yurtdışından yapılacak taramalara ve arama motorlarına da girebilecek.

Ayrıca bu sayfada yer alan makalelerin özetleri her ay YAPI Dergisi'nde de yayımlanacağı ve bağlantı adresi olarak bu sayfa verileceği için, yazıların duyurusu da eşzamanlı olarak dergide yapılmış olacak. Bu bölümde yer alan yazılar 8 ana kategoride, başlık, yazar adı girilerek ve kronolojik olarak siteden araştırılabilecek.

Ziyaretçilere 300. Sayı Hediye!
Sitenin açılışı dolayısıyla Şubat ayı boyunca www.yapidergisi.com adresini ziyaret edip formu dolduranlara YAPI Dergisi'nin 300. sayısı hediye ediliyor. 300. sayının YAPI Dergisi'nin yayın yaşamında çok özel bir yeri var. 168 sayfalık dolu dolu içeriği ve BEK Tasarım'ın yarattığı yeni yüzüyle yayımlanan bu sayıda "YAPI ile 33 Yıllık Yolculuk" başlığıyla derginin 33 yıllık yayın sürecinden bir kesit sunan, YAPI'nın sayfalarında yer almış haber, proje, fotoğraf ve çizimlerden oluşan 48 sayfalık bir dosya yer alıyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/yapidergisi-com-yayinda_51503.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!