Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Yaşamın Her Alanı için Philips LED Ürünleri

Philips, İstanbulLight 2011’de, ofis aydınlatmasından otel aydınlatmasına, mimari aydınlatmadan yol aydınlatmasına kadar her segmente yönelik özel LED çözümlerini ve yenilikçi ürünlerini sergiledi. Philips standında, LED uygulamalarını deneyimlemek için kurulmuş özel odaları ile ziyaretçileri ağırladı.

Yaşamın Her Alanı için Philips LED Ürünleri

Philips, İstanbulLight 2011’de, ofis aydınlatmasından otel aydınlatmasına, mimari aydınlatmadan yol aydınlatmasına kadar her segmente yönelik özel LED çözümlerini ve yenilikçi ürünlerini sergiledi. Philips standında, LED uygulamalarını deneyimlemek için kurulmuş özel odaları ile ziyaretçileri ağırladı. Firma, LED aydınlatma çözümlerinden StyliD, LuxSpace, TurnRound, DayWave, DayZone, DaySign, Spot LED, MASTER LEDlamba, TaskFlex, ZadoraLED, Arctone; mimari aydınlatma çözümlerinden ColorReach Powercore, ColorGraze Powercore, ColorBurst Powercore, eW Blast Powercore, iColor Accent MX, C-Splash 2, iColor Cove MX Powercore ve dış mekan LED aydınlatma çözümlerinden SpeedStar LEDGINE ürünleri sergiledi.

Philips Aydınlatma Türkiye Genel Müdürü Ülkem Kırımlı, “Philips olarak, LED’in geleceğin aydınlatması olduğunu düşünüyoruz. Enerji verimli LED ürünlerimiz ile yaşamın her alanını aydınlatabiliyor, her ortamı daha yaşanabilir hale getiriyoruz. Otellerden ofislere, yol aydınlatmasından mimari şehir güzelleştirmeye kadar her alanda Philips ürünleri ile farklılık yaratıyoruz” dedi. 

Aydınlatma alanında, önümüzdeki dönemde LED’in ciddi bir paradigma değişikliğine yol açmasının beklendiğini ifade eden Ülkem Kırımlı, 2015 gibi yakın bir tarihte piyasanın en az yüzde 50’sinin LED’e geçmesinin ve bu oranın 2020’de yüzde 75’e ulaşmasının öngörüldüğüne dikkat çekti. Kırımlı, “Aydınlatmada trend, sonsuz esneklik sağlayan LED teknolojisinin, dekoratif aydınlatmada yaygınlaşması, fonksiyonel aydınlatmada ise yer edinmeye başlamasıdır. Philips olarak, yeni geliştirilen ürünlerin oldukça büyük bir bölümü LED teknolojisi esaslı” dedi.

ETİKETLER: yeşil firma
http://www.yapi.com.tr/haberler/yasamin-her-alani-icin-philips-led-urunleri_86974.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!