Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Yatırıma Devam

Mobilya sektöründe 1992 yılından bu yana adını duyuran Casa markası, geçtiğimiz günlerde Karabağlar'da hizmete açılan İzmir mağazasında modern ve fonksiyonel tasarımlarını tüketici ile buluşturuyor. Sektörde 25 yıllık deneyime sahip Rıdvan Hasgüçmen'in sahibi olduğu mağazada mobilyanın yanısıra ithal aksesuvarlar, halı ve aydınlatma ürünlerine de

Yeni Asır Gazetesi
Yatırıma Devam

Mobilya sektöründe 1992 yılından bu yana adını duyuran Casa markası, geçtiğimiz günlerde Karabağlar'da hizmete açılan İzmir mağazasında modern ve fonksiyonel tasarımlarını tüketici ile buluşturuyor. Sektörde 25 yıllık deneyime sahip Rıdvan Hasgüçmen'in sahibi olduğu mağazada mobilyanın yanısıra ithal aksesuvarlar, halı ve aydınlatma ürünlerine de yer veriliyor. Kısa süre önce açılmış olmasına rağmen Casa markasına gösterilen ilgiden son derece memnun olduklarını dile getiren Hasgüçmen, Karşıyaka'da da mağaza açmayı planladıklarını söyledi. Hasgüçmen, "Açacağımız yeni mağazalarla büyüyeceğiz" dedi.

Satış sonrası hizmet

Tüketicilere kalite ile birlikte estetik ve modern ürünler sunan Casa'yı İzmir'de en iyi şekilde temsil etmeye çalıştıklarını belirten Hasgüçmen, "Markanın temel ilkelerinden biri olan satış sonrası müşteri memnuniyetini, sorunsuz teslim ve istedikleri her an müşterilerimizin yanında olabilme anlayışımız sayesinde en üst seviyede sağlıyoruz" diye konuştu. Casa'nın insanların evde geçirebildikleri az zamanda ürünlerden maksimum faydalanmalarını sağlayacak tasarımlara imza attığını dile getiren Hasgüçmen, bu amaçla ürünlerin estetiği, rahatlığı, kullanılabilirliği, işlevselliği ve görselliği bir arada sunduğunu söyledi.

Modern ve klasik

Rıdvan Hasgüçmen, Casa'da bu sezon modern ürün gruplarının yanı sıra neo-klasik tarzda ürünlerin de bulunduğunu söyledi. Hasgüçmen, "Son yıllarda sıkça rastladığımız lakeye dönüş Casa tasarımlarında da kendini gösteriyor. Mobilyanın yanısıra satışa sunduğumuz aksesuvarlar da ürünlerimizi tamamlayıcı nitelikte. Aynadan halıya, vazodan aydınlatmaya kadar tüm aksesuvarlar Avrupa'dan ithal ediliyor" dedi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/yatirima-devam_76607.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!