Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU
İLİŞKİLİ HABERLER

Pronet Yeni Bursa Ofisiyle...

Yazlık Soygunları Güvenlik Sistemi Talebini Artırdı

Elektronik güvenlik sistemlerine olan talep Ege ve Akdeniz başta olmak üzere tüm yazlık bölgelerde artış gösterdi. Pronet Genel Müdürü Metin Kastro, “Güvenlik sistemleriyle korunan evlere hırsızlık girişimi olsa bile ya alarm çalınca hırsızlar mekanı terk ediyor ya da polis hemen gelip yakalıyor. Böylece can ve mal güvenliği sağlıyoruz” diyor.

yapi.com.tr
Yazlık Soygunları Güvenlik Sistemi Talebini Artırdı

azlık bölgelerdeki hırsızlık olaylarında yaşanan yükseliş, elektronik güvenlik sistemlerine olan talebi de artırdı. Genel olarak bakıldığında, Ege ve Akdeniz başta olmak üzere ülkemizin tüm yazlık bölgelerinde elektronik güvenlik sistemi talebi, Haziran ayından itibaren artmaya başlıyor.

Türkiye’de güvenlik sektöründe pazar lideri konumunda bulunan Pronet’in Genel Müdürü Metin Kastro, tüm yazlık yerlerden sipariş aldıklarını ama özellikle Bodrum bölgesinde önemli bir talep yoğunluğu yaşandığını söylüyor: “Bodrumda konum itibariyle evler çok geniş bir araziye yayılmış durumda. Bu da tabii ki güvenlik ihtiyacını beraberinde getiriyor. Elektronik güvenlik sistemleri en başta caydırıcı bir etkiye sahip ve bu nedenle de hırsızları uzak tutuyor. Hırsızlık girişimi yaşansa bile, çalan siren ya hırsızları kaçırıyor ya da yalnızca birkaç dakika içinde gelen polis hırsızları hemen yakalıyor. Bu da Pronet Güvenlik Paketi’nin can ve mal güvenliğini koruma anlamındaki önemini ortaya koyuyor”.

Metin KastroPronet, evler için abonelik sistemiyle 5 korumalı Pronet Güvenlik Paketi sunuyor. 365 gün, 24 saat hizmet veren ve Pronet 5 korumalı Güvenlik Paketi dahilinde sunulan Pronet Alarm ve Çağrı Merkezi’nin sunduğu Alarm Haber Alma Merkezi hizmeti, aboneler için güvenlik unsurunu en üst seviyeye taşıyor. Herhangi bir olumsuz durumda mekandaki güvenlik sistemi, Pronet Alarm ve Çağrı Merkezi’ne sinyal gönderiyor. 7 gün 24 saat hizmet veren Pronet Alarm ve Çağrı Merkezi ise daha önce sistem sahibinden aldığı talimata göre, sistem sahibini, güvenlik güçlerini veya her ikisini birden arıyor ve kısa bir süre içerisinde olaya müdahale edilmesini sağlıyor.

Elektronik güvenlik sisteminin bir başka avantajı ise, sisteme tercihe göre gaz ve duman dedektörleri eklenebilmesi ve bu sayede, gaz kaçağı ve yangın tehlikeleri de tespit edilip gerekli yönlendirmeler yapılabiliyor olması. Böylece yalnızca hırsızlığa karşı değil, hayati tehlike arz eden farklı durumlara karşı da ev ya da iş yerlerini Pronet Güvenlik Paketi ile güvenli bir hale getirmek mümkün oluyor. Ambulans ihtiyacı da bu unsurlar içerisinde yer alıyor. Bu kapsam da kullanıcılar açısından elektronik güvenlik sistemlerini daha da çekici hale getiriyor. Böylece can ve mal güvenliği Pronet Güvenlik Paketi sayesinde koruma altına alınıyor.

ETİKETLER: firma
http://www.yapi.com.tr/haberler/yazlik-soygunlari-guvenlik-sistemi-talebini-artirdi_81245.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!