Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

YEM Kitabevi Yeni Şubesi ile Beşiktaş'ta

Mimarlık, tasarım, şehircilik, peyzaj, kültür ve sanat alanlarında Türkiye’deki tek uzman kitabevi olan 'YEM Kitabevi'nin Beşiktaş Şubesi 18 Ekim'de açıldı. YEM Kitabevi Beşiktaş Şubesi, Bahçeşehir Üniversitesi'nin karşısında.

yapi.com.tr
YEM Kitabevi Yeni Şubesi ile Beşiktaş'ta

imarlık, tasarım, şehircilik, peyzaj, kültür ve sanat alanlarında Türkiye’deki tek uzman kitabevi olan YEM Kitabevi'nin Beşiktaş Şubesi 18 Ekim'de açıldı. YEM Kitabevi Beşiktaş Şubesi, Bahçeşehir Üniversitesi'nin karşısında.

40 yıldır yapı sektörünün bilgi merkezi olan Yapı-Endüstri Merkezi bünyesinde 1972 yılında kurulan YEM Kitabevi; Harbiye’deki mağazasının yanı sıra, 18 Ekim’den itibaren Beşiktaş Şubesi ile hizmet vermeye başladı. Mimarlık, tasarım, şehircilik, kültür ve sanat yayınları alanında uzmanlaşmış Türkiye’nin tek kitabevi olma özelliğini taşıyan YEM Kitabevi, dünyanın dört bir tarafından getirilmiş 9.000'i aşkın kitabı bünyesinde barındırıyor.

Türkiye'nin yapı sektörüne seslenen YEM Kitabevi ayrıca, zengin yayın portföyünü tüm dünya ile aynı zamanda ve fiyata okuyucularına sunmaktadır; YEM Kitabevi okurlara, İngilizce yayınları Paris, Londra, Milano ve New York'taki okurlar ile aynı zamanda ve aynı fiyata sahip olma ayrıcalığını sağlamaktadır. Kendi alanında tek kitabevi olan YEM Kitabevi’ndeki yayınlar arasında öğrenci ve yapı sektörü profesyonelleri için en son yayımlanan kaynak kitaplar, uygulamacı ve akademisyenler için teknik yayınlar, bahçe ve el sanatları gibi hobi kitapları da bulunuyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/yem-kitabevi-yeni-subesi-ile-besiktasta_56914.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!