Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

YEM Yayın’ın Projeler ve Yapılar Dizisinin İkinci Kitabı: Ofisler

YEM Yayın tarafından hazırlanan 'Ofisler' kitabı son 4 yılda, 26 mimar/mimarlık grubu tarafından, Türkiye’nin ve dünyanın 11 şehrinde gerçekleştirilen toplam 32 yönetim yapısı ile ofisin tasarımlarını açıklama metinleri ve aksonometrik çizimlerin yanısıra özel çekilmiş renkli fotoğraflar, vaziyet ve kat planları eşliğinde anlatıyor.

yapi.com.tr
YEM Yayın’ın Projeler ve Yapılar Dizisinin İkinci Kitabı: Ofisler

Mimarlık, şehircilik, peyzaj tasarımı, endüstri tasarımı ve sanat konu başlıklarında kitaplar yayımlayan YEM Yayın tarafından, “Projeler/ Yapılar” dizisinin büyük ilgi gören ilk kitabı “Konutlar”ın ardından yayımlanan “Ofisler”; mimarlar, mühendisler, şehir plancıları, iç mimarlar, peyzaj mimarları ve tasarım, mimarlık öğrencileri için kaynak kitap olarak hazırlandı. 

“Projeler/Yapılar” dizisinin ikinci kitabı olan “Ofisler”, Türkiye’den ve dünyadan önemli mimarların seçkin ofis projelerinden oluşuyor. Kitap, son 4 yılda, 26 mimar/mimarlık grubu tarafından Türkiye’nin ve dünyanın 11 şehrinde gerçekleştirilen toplam 32 yönetim yapısı ile ofisin tasarımlarını içeriyor.
 
Bazıları YAPI dergisinde de yayımlanmış olan 32 projenin yer aldığı kitap, bina tipolojisi, modern ve geleneksel yapı malzemesi kullanımı, modern yapım teknikleri, topografyaya uyum gibi konularda okuyucularına başarılı örnekler sunuyor. Kitapta yer alan ofisler, özel çekilmiş renkli fotoğrafları, vaziyet ve kat planları, kesitleri, görünüşleri ile aksonometrik çizimlerinin yanında yalın bir dille yazılmış açıklama metinleriyle anlatılıyor.

“Ofisler” mimarlar, mühendisler, şehir plancıları, içmimarlar ve peyzaj mimarları için bir başvuru kitabı olmasının yanısıra, mimarlık ve tasarım öğrencilerine de Türkiye ve dünyadan seçilmiş projeleri inceleyerek kendi tasarım çalışmalarında yararlanabilecekleri değerli bir kaynak niteliğinde.

“Projeler/Yapılar” dizisinin birinci kitabı “Konutlar” ve ikinci kitabı “Ofisler” ile YEM Yayın’a ait tüm kitaplar, tüm seçkin kitabevlerinden, YEM Kitabevi’nin Beşiktaş ve Fulya’daki mağazalarından ve www.yemkitabevi.com adresinden satın alınabilir.

Projeler/Yapılar Dizisi 2 “Ofisler”

YEM Yayın
Editör: Burçin Yılmaz
Eylül 2010, İstanbul
24x32 cm
176 sayfa, karton kapak
500’e yakın çizim ve renkli fotoğraf
Türkçe

Ofisler kitabını satın almak için tıklayınız

http://www.yapi.com.tr/haberler/yem-yayinin-projeler-ve-yapilar-dizisinin-ikinci-kitabi-ofisler_83263.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!