Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

YEM'den ve Finansbank'tan Yapı Sektörü için 'Reklam&Tanıtım Finansmanı Projesi'

Yapı sektöründe faaliyet gösteren büyük, orta ya da küçük ölçekli firmaların pazarlama faaliyetlerine destek olmak, ürün ve hizmetlerine yönelik reklam & tanıtım çalışmalarına kaynak yaratmak ve yüksek potansiyele sahip birçok şirketin markalaşma sürecine farklı bir boyut kazandırmak amacı ile oluşturulan bu yeni model, Türkiye’de ilk kez bir

yapi.com.tr
YEM'den ve Finansbank'tan Yapı Sektörü için 'Reklam&Tanıtım Finansmanı Projesi'

Yapı sektörüne kazandırdığı yenilikler ve geliştirdiği hizmetlerle 40 yıldan fazla süredir adından söz ettiren Yapı-Endüstri Merkezi (YEM), sektörün büyümesi ve etkinliğinin artması için yepyeni bir uygulama başlatıyor. Yapı sektöründe faaliyet gösteren büyük, orta ya da küçük ölçekli firmaların pazarlama faaliyetlerine destek olmak, ürün ve hizmetlerine yönelik reklam & tanıtım çalışmalarına kaynak yaratmak ve yüksek potansiyele sahip birçok şirketin markalaşma sürecine farklı bir boyut kazandırmak amacı ile oluşturulan bu yeni model, Türkiye’de ilk kez bir sektöre özel olarak kurgulandı.  

'YEM Reklam&Tanıtım Finansmanı Projesi' ile kısıtlı kaynaklarını üretime ayırmak isteyen firmalara, ürettiği-sattığı malı/hizmeti tanıtmak amacıyla yapacakları reklam çalışmaları bedellerini, proje şartları çerçevesinde istedikleri süre sonrasında geri ödeyebilecekleri bir finansman modeli sunuluyor.

YEM ve Finansbank işbirliği ile hayata geçirilen projenin, finansman modelinde iki ayrı sistem kurgulandı. 15 bin TL’ye kadar olan meblağlar için CardFinans VadeKart kullanılırken, 15 bin TL üzeri meblağlar için kredi alımı söz konusu oluyor.

Yapı sektöründeki pazarlama faaliyetlerine büyük bir canlılık getirecek olan uygulama, YEM’in sahip olduğu, farklı ürün segmentlerindeki birçok mecra için geçerli olacak. Bu mecraların içinde, Yapı İstanbul Fuarı, Yapı Ankara Fuarı, Yapı İzmir Fuarı gibi önemli etkinlikler; Yapı Kataloğu, Yapı Dergisi, Mimarlık Dergisi, Ege Mimarlık Dergisi gibi basılı yayınlar ile yapikatalogu.com, www.yapi.com.tr, mimarizm.com, santiyeciler.com, yapiveri.com, mimarlikmuzesi.org gibi sektörün takip ettiği dijital yayınlar bulunuyor. Proje ayrıca, sektörün ilgiyle izlediği YEM Etkinliklerine sponsorluğu da kapsıyor.

Yapı-Endüstri Merkezi mecralarını kullanarak markalarını çok daha farklı boyutlara taşımak ve en doğru hedef kitlelerle buluşturmak isteyen firmalara sunulan bu eşsiz fırsat, Türk yapı sektörünün gelişiminde ve pazarlama faaliyetlerinin farklı ölçekteki firmalar için yaygınlaşmasında son derece önemli bir rol oynayacak.

Daha fazla bilgi için tıklayınız.

http://www.yapi.com.tr/haberler/yemden-ve-finansbanktan-yapi-sektoru-icin-reklamtanitim-finansmani-projesi_77902.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!