Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Yeni Fuar İhalesi Cuma Günü

İzmir’i “Fuarlar ve Kongreler Kenti” yapma hedefinde önemli adımlar atan Büyükşehir Belediyesi, Gaziemir’deki 337 dönüm üzerinde yeni fuar alanı yapmak için sürdürdüğü çalışmaları hızlandırdı. Kamulaştırma çalışmalarını tamamlayan Büyükşehir Belediyesi, şimdi yeni fuar alanının projesi için ilk ihaleye hazırlanıyor.

Milliyet EGE
1 Yeni Fuar İhalesi Cuma Günü

İzmir’i “Fuarlar ve Kongreler Kenti” yapma hedefinde önemli adımlar atan Büyükşehir Belediyesi, Gaziemir’deki 337 dönüm  üzerinde yeni fuar alanı yapmak için sürdürdüğü çalışmaları hızlandırdı. Kamulaştırma çalışmalarını tamamlayan Büyükşehir Belediyesi, şimdi yeni fuar alanının projesi için ilk ihaleye hazırlanıyor. “Gaziemir yeni fuar alanı uygulama projelerinin yaptırılması için danışmanlık hizmeti alınması”nı kapsayan ihale, 12 Şubat Cuma günü yapılacak.

26 milyon TL ödendi

2006 Mart ayında kamulaştırma işlemlerine başlanan 337 dönüm alan için toplamda 26 milyon lira kamulaştırma bedeli ödeyen İzmir Büyükşehir Belediyesi, yeni fuar alanının tamamlanması ile birlikte kentte 365 gün fuar düzenlenmesinin önünü açmayı hedefliyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/yeni-fuar-ihalesi-cuma-gunu_76415.html

Read Comment Section
1 Yorum Yorum Yaz
  • İhtisas fuarlarına hakikaten büyük bir ihtiyaç var. Ancak ekonomimize destek sağlayacak yapıda ve zamanlamalarda olması en büyük arzumuzdur. Yapmış olmak yerine tam anlamı ile iyi bir organizasyonu bekliyoruz. YANITLA
1 yorumdan 1 tanesi gösteriliyor. 
Yorumunuzu ekleyin
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!