Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Yeşil İnşaat Yapı Düzenleme Y & Y GYO ile Birleşiyor!

14 bin konutluk dev Innovia projesinin sahibi Yeşil İnşaat Yapı Düzenleme ve Pazarlama Tic. A.Ş, 1997 yılında gayrimenkullere, gayrimenkul projelerine, gayrimenkule dayalı haklara, sermaye piyasası araçlarına ve sermaye piyasalarına yatırım yapmak üzere kurulan portföy yönetim şirketi olan Y&Y Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. ile birleşiyor.

yapi.com.tr
Yeşil İnşaat Yapı Düzenleme Y & Y GYO ile Birleşiyor!

Sermaye Piyasası Kurulu (SPK), Y ve Y Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nın Yeşil İnşaat Yapı Düzenleme ile birleşme talebini onayladı. 14 bin konutluk dev Innovia projesinin sahibi Yeşil İnşaat Yapı Düzenleme ve Pazarlama Tic. A.Ş, 1997 yılında gayrimenkullere, gayrimenkul projelerine, gayrimenkule dayalı haklara, sermaye piyasası araçlarına ve sermaye piyasalarına yatırım yapmak üzere kurulan portföy yönetim şirketi olan Y&Y Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. ile birleşiyor.

Y ve Y Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş'nin (Y&Y GYO) Yeşil İnşaat Yapı Düzenleme ve Pazarlama Tic. A.Ş’yi devralma suretiyle SPK tarafından onaylanan bu birleşme ile Y&Y GYO çatısı altına giren Yeşil İnşaat Yapı Düzenleme A.Ş, bundan sonra çalışmalarına Y&Y GYO olarak devam edecek. Dolayısıyla Avrupa ve Türkiye’nin en büyük, konut kavramında yeni bir dönem başlatan, ayrıcalıkları ve sosyal donatıları ile fark yaratan projesi Innovia, bu birleşme ile Y&Y GYO çatısı altına giriyor.

Y&Y Yonetim Kurulu baskani Engin Yeşil, SPK’nn birlesme kabul karari ile YYGYO’nun ileriye donuk yeni konut projeleri gelistirmede onunu actigini ve dolayisi ile hem yatirimcilarimiz ve hem de ulkemiz icin bu kararin cok dogru oldugunu düşündüğünü belirtti.

ETİKETLER: gayrimenkul firma
http://www.yapi.com.tr/haberler/yesil-insaat-yapi-duzenleme-y--y-gyo-ile-birlesiyor_83802.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!