Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

YM Prefabrikasyon 30 Yaşında

1978 yılında Yapı Merkezi Araştırma Proje Uygulama A.Ş. ismi ile kurulan Yapı Merkezi Prefabrikasyon A.Ş., 30 yılını geride bıraktı. Yapı Merkezi, 1970'li yıllarda gerçekleştirdiği İmes, Modoko ve benzeri sanayi siteleri projeleri için geliştirdiği önüretimli (prefabrike) beton ürün ve sistemlerinin üretim ve gelişim çalışmalarını, bir uzmanlık

yapi.com.tr
YM Prefabrikasyon 30 Yaşında

1978 yılında Yapı Merkezi Araştırma Proje Uygulama A.Ş. ismi ile kurulan Yapı Merkezi Prefabrikasyon A.Ş., 30 yılını geride bıraktı. Yapı Merkezi, 1970'li yıllarda gerçekleştirdiği İmes, Modoko ve benzeri sanayi siteleri projeleri için geliştirdiği önüretimli (prefabrike) beton ürün ve sistemlerinin üretim ve gelişim çalışmalarını, bir uzmanlık şirketi olan Yapı Merkezi Prefabrikasyon A.Ş. bünyesinde sürdürdü. Firma, öngerilmeli boşluklu döşeme elemanları, taşıyıcı beton bloklar, boşluklu çatı makasları, ardgermeli birleşim sistemleri, fab-tek bina yapım teknolojisi gibi birçok ürün ve sistemle Türkiye beton fabrikasyon sektörüne öncülük etti. 

Türkiye Prefabrik Birliği'nin de aktif üyelerinden biri olan Yapı Merkezi Prefabrikasyon A.Ş. bugün, 500'ün üzerinde ticari ve sanayi tesis projesi, 2.5 milyon metrekare döşeme elemanı üretimi ve montajı, 14 milyon adet blok üretim deneyimi, güçlü uzman teknik ekibi ve kalite güvence sistemi ile inşaat projelerine yaratıcı ve uzman çözümler geliştirmeyi sürdürüyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/ym-prefabrikasyon-30-yasinda_65370.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!