Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Yönsis Akademi ve Sektörel İşbirlikleri Geliştirme Projesi Tamamlandı

Yönsis'in 23 yıllık birikimini ve marka değerlerini paylaşmak, proje ve tasarım yönetimi konusunda farkındalığı arttırmak amacıyla başlattığı 'Yönsis Akademi ve Sektörel İşbirlikleri Geliştirme Projesi' tamamladı. Projenin başarısının, orta ve uzun vadede pazarı büyütmesi ve sektörel işbirliklerinin gelişmesine yön vermesi bekleniyor.

yapi.com.tr
Yönsis Akademi ve Sektörel İşbirlikleri Geliştirme Projesi Tamamlandı

Yönsis'in 23 yıllık birikimini ve marka değerlerini paylaşmak, proje ve tasarım yönetimi konusunda farkındalığı arttırmak amacıyla başlattığı 'Yönsis Akademi ve Sektörel İşbirlikleri Geliştirme Projesi' tamamladı. Projenin başarısının, orta ve uzun vadede pazarı büyütmesi ve sektörel işbirliklerinin gelişmesine yön vermesi bekleniyor. KOSGEB İzmir Kuzey Hizmet Merkezi Müdürlüğü’nün desteğiyle yaklaşık sekiz ayda tamamlanan proje sonunda Yönsis’in web sitesi tümüyle yenilendi ve www.yonsis.com adresinde hizmete girdi. Sektörde ilk defa ürün ve hizmet kategorilerine göre tasarlanmış kataloglar, iş ortaklarıyla ve müşterilerle paylaşılmaya başlandı.

title=

"İletişim stratejimizi, sektörün öncüsü olan firmamızın ve hizmetlerimizin nasıl şekillendiğini aktarmak, çağdaş ve güncel ekolleri ve gelişmeleri anlatmak ve sektörel işbirliklerini geliştirmek üzerine kurduk" diyen Yönsis Genel Müdür Yardımcısı Ece Güçer, konuyla ilgili değerlendirmesinde şunları söyledi:

title=

"İnternet sitemiz ve kataloglarımız, hedef kitlemiz ile iletişimin sağlanması, gelecekte büyümenin yönetilmesi, çalışma alanlarımızın kamusal çıktılarının daha iyi anlaşılması, bu konuda bilinç oluşması adına çok önemsediğimiz iletişim araçlarımızdır. Son yıllarda globalleşme çabalarıyla birlikte; tasarım, çözüm odaklılık, iş ortağı olma anlayışı ve entegre çözümler müşteri tarafında önemli bir ihtiyaç, beklenti olmaya başlamıştır. Bu amaçla; proje ve tasarım yönetiminin iş süreçlerine nasıl entegre edildiği, farklı disiplinlerde (ürün tasarımı, grafik tasarımı, mekan tasarımı) tasarımın nasıl kullanıldığı en güncel verilerle hedef kitleye aktarılmakta.Yaptığımız bu uygulama; önce bizim sonra da sektörün olgunluk seviyesini yukarı çekecek, ve sektörde rekabetçiliğin artmasına fayda sağlayacaktır. Görsel tasarım, içerik zenginliği ve kullanım kolaylığı açısından da örnek olmayı hedeflemiştik. Kullanıcılarımızın bu hedefe ulaştığımızı söylemeleri, bizim için en büyük ödül olacaktır".

title=

ETİKETLER: firma
http://www.yapi.com.tr/haberler/yonsis-akademi-ve-sektorel-isbirlikleri-gelistirme-projesi-tamamlandi_100350.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!