Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

Ytong, Sağlıklı ve Konforlu Binaların Yapıtaşı

Çevre ve enerji dostu, nefes alan, hafif yapı malzemeleriyle Ytong, sağlıklı ve güvenli konutlar inşa edilmesine katkı sunuyor.

yapi.com.tr
Ytong, Sağlıklı ve Konforlu Binaların Yapıtaşı

Ytong, birçok özelliğinin yanı sıra çevreci bir yapı malzemesi olarak da öne çıkıyor. Mineral hammaddelerden üretilen ve ısı yalıtımı, depreme dayanıklılık, yangın güvenliği, hafiflik gibi önemli özellikleri bir arada sunan Ytong, tüm üretim ve yönetim faaliyetlerini de çevreyle uyum içinde hayata geçiriyor.

Sağlıklı bir evde yaşamak
İnsan sağlığına uygun bir konutun standartlarını, iyi ve fonksiyonel tasarım, sağlıklı bir çevre ve sağlıklı bir fiziksel mekâna sahip olması belirliyor. Kaliteli ve çevre dostu malzemeler ile inşa edilmiş konutlar, içinde yaşayanlara konfor ve daha iyi ve çağdaş bir yaşam standardı sunuyor.

Reklam Goruntulenme Bolumu

Türk Ytong Genel Müdür Yardımcısı Tolga Öztoprak, sağlık sorunlarının artış gösterdiği dünyada, binaların çevreye ve insanlara etkisinin daha fazla sorgulandığına dikkat çekiyor. “Özellikle evde daha çok vakit geçirdiğimiz bu dönemde daha iyi anladık ki, sağlıklı bir yaşam için evlerimizde dengeli bir iç ortam iklimi yaratmak, günışığı ve doğal havalandırmadan faydalanmak bizler için vazgeçilmez. Ytong olarak nem ve küften uzak bir hayat için nefes alan yapılar yaratmak, enerjiyi verimli kullanmak, doğru malzeme seçimiyle deprem riskine karşın hafif binalar inşa etmek gibi pek çok konuda çözümler sunuyoruz. Mineral hammaddelerden üretilen doğa dostu ürünlerimizle, içinde yaşayanlara artı değer sunan sağlıklı ve kaliteli çağdaş konutlar inşa edilmesine katkı sunuyoruz” dedi.

Çevreci ve doğal yapı ürünü
Ytong malzemesinin çevreci özelliğini, içerdiği doğal hammaddeler ve çevre dostu üretim teknolojisi sağlıyor. Ytong tüm dünyada, çevreye karşı hassas ve bilinçle yaklaşan bir inşaat malzemesi olarak tanınıyor. Hammadde kazanımından üretime, şantiyede işlenmesinden yapı ömrüne katkısına ve hatta yıkılan bir binanın tasfiyesine kadar tüm detaylar düşünülerek tasarlanan Ytong, inovatif bir ürün olarak yapılara değer katıyor.

Türk Ytong, ürettiği malzemelerin çevresel etkilerini detaylı olarak ortaya koyan ve dünyaca kabul edilen bir beyanname olan Çevresel Ürün Deklarasyonu’na (Enviromental Product Declaration - EPD) sahip.

http://www.yapi.com.tr/haberler/ytong-saglikli-ve-konforlu-binalarin-yapitasi_180814.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!