Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Yüzyılın Markası Ytong

80 yaşındaki gazbeton markası Ytong , yüzyılın markaları arasında yerini aldı. Ytong, ünlü Alman iletişimci Dr. Florian Langenscheidt tarafından yayınlanan, Almanya kökenli, en tanınmış ve en iyi markaları içeren "Yüzyılın Markaları" isimli eserde yer aldı.

yapi.com.tr
Yüzyılın Markası Ytong

80 yaşındaki gazbeton markası Ytong, yüzyılın markaları arasında yerini aldı. Ytong, ünlü Alman iletişimci Dr. Florian Langenscheidt tarafından yayınlanan, Almanya kökenli, en tanınmış ve en iyi markaları içeren 'Yüzyılın Markaları' isimli eserde yer aldı.

Dr. Florian Langenscheidt, 'Yüzyılın Markaları' ödülünü, 15 Ekim 2009  tarihinde Frankfurt Kitap Fuarı'nda düzenlenen törende Ytong markasının da dahil olduğu Xella Grubu Reklam - Tanıtma ve İletişim Müdürü Ernst Arelmann’a takdim etti.

Arelmann yaptığı konuşmada, "Yüzyılın en tanınmış markaları arasında yer almak Ytong için gurur vericidir. Bu ödülü, şu ana kadar olan başarılarımızın teyidi ve dünya çapında en iyi gazbeton üreticisi olarak sürdürdüğümüz marka pozisyonumuzu daha da geliştirmek için bir sorumluluk olarak görüyoruz. Bu ödül, Ytong markasına bir kat daha değer kazandırmaktadır. Böylece, Ytong markasının neyi temsil ettiğini bir kez daha kanıtlıyoruz: Enerji tasarruflu binalar, kalite ve güven" dedi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/yuzyilin-markasi-ytong_73743.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!