Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Y&Y GYO Faaliyetlerine Yeşil GYO Olarak Devam Edecek

2010 yılının sonunda Yeşil İnşaat Yapı düzenleme ve Pazarlama Tic. A.Ş ile birleşen ve Innovia Projesini portföyüne katan Y&Y GYO, bundan sonra faaliyetlerine Yeşil GYO olarak devam edecek. Şirketin gerçekleşen genel kurulunda Yeşil GYO’nun Genel Müdürlüğü görevine Işık Gökkaya’nın devam etmesine, Genel Müdür Yardımcılığına Ahmet Alga, Projelerden

yapi.com.tr
Y&Y GYO Faaliyetlerine Yeşil GYO Olarak Devam Edecek

Y ve Y Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. (Y&Y GYO)’nin Yeşil İnşaat Yapı Düzenleme ve Pazarlama Tic. A.Ş’yi devralma suretiyle SPK tarafından onaylanan birleşme sonrasında Y&Y GYO, 14 bin konutluk Innovia projesini portföyüne katarak faaliyetlerine devam etti. Y&Y GYO’nun 17 Mart Perşembe günü gerçekleşen olağan genel kurulunda şirketin isminin Yeşil GYO olarak değiştirilmesi kararı alındı.

Yeşil isminin bilinirliğinden yararlanmak ve borsada yatırımcılarına kendini daha rahat ifade edebilmek adına alınan isim değişikliği kararı ile Y&Y GYO bundan sonra faaliyetlerine Yeşil GYO olarak devam edecek. Y&Y GYO’nun isminin Yeşil GYO olarak değişmesi ile birlikte şirketin logosu başta olmak üzere tüm kurumsalı da yenilenecek.

Şirketin gerçekleşen genel kurulunda ayrıca alınan bir diğer karar ile de Yeşil GYO’nun Genel Müdürlüğü görevine Işık Gökkaya’nın devam etmesine, Genel Müdür Yardımcılığına Ahmet Alga, Projelerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığına da Mesut Huriel’in atanmasına karar verildi.

ETİKETLER: gayrimenkul firma
http://www.yapi.com.tr/haberler/yy-gyo-faaliyetlerine-yesil-gyo-olarak-devam-edecek_86416.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!