Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Zaha Hadid Mimarlık, Dassault Systemes’in 3 Boyutlu Teknolojilerine Geçiyor

Zaha Hadid Mimarlık, yeni projelerini Dassault Systémes’in CATIA yazılımının üzerine inşa edilmiş bir bilgi sistemi kullanılarak geliştireceğini açıkladı. Şirket yönetimi, yeni dijital projelerini, Dassault Systémes’in sanal üretim çözümlerinden CATIA’nın iskeleti üzerine Gehry Technologies tarafından geliştirilen 3 boyutlu İnşa Bilgi Yönetim

yapi.com.tr
Zaha Hadid Mimarlık, Dassault Systemes’in 3 Boyutlu Teknolojilerine Geçiyor

STRONG>Zaha Hadid Mimarlık, yeni projelerini Dassault Systémes’in CATIA yazılımının üzerine inşa edilmiş bir bilgi sistemi kullanılarak geliştireceğini açıkladı. Şirket yönetimi, yeni dijital projelerini, CATIA’nın iskeleti üzerine Gehry Technologies tarafından geliştirilen üç boyutlu inşa bilgi yönetim sistemi yazılımını kullanarak geliştirecek. Zaha Hadid Mimarlık uzmanlarından Cristiano Ceccato, CATIA bazlı olarak geliştirilen yazılımın, inovasyon, güvenilirlik, teslimatı hızlandırma, tasarım bütünlüğü gibi konularda oldukça ciddi avantajlar sağlayacağını söylüyor. Ceccato, halen 10 büyük projelerinin CATIA bazlı olarak geliştirilen İnşa Bilgi Yönetim Sistemi çerçevesinde hazırlanmakta olduğunun altını çiziyor.

Gehry Technologies

Gehry Technologies, inşaat sektörüne yönelik olarak bilgi ve modelleme konularında çözümler sunuyor. Şirket, yapı projelerine planlamadan analize, kontrolden değerlendirmeye kadar geniş yelpazade hizmet ve çözüm üretiyor. Şirket, özellikle inşaat sektörüne yönelik geliştirdiği dijital rehberler sayesinde her boyuttaki projede elde edilen deneyimlerin paylaşılmasını sağlıyor.

Dassault Systèmes

3D’de ve Ürün Yaşam Döngüsü Yönetimi (PLM) çözümleri üreten Dassault Systèmes, 80 ülkede 115 binden fazla şirketle birlikte çalışıyor. 1981’den beri 3D yazılım pazarında var olan Dassault, yaratımdan bakım aşamalarına kadar tüm ürünlerin yaşam döngüsüne yönelik 3 boyultu vizyon sağlayan ve endüstriyel süreçleri destekleyen PLM uygulama yazılımları ve hizmetleri geliştiriyor. Dassault Systèmes’in ürün yelpazesi, sanal ürün tasarımı için CATIA, 3D mekanik tasarım için SolidWorks, sanal üretim için DELMIA, sanal test için SIMULIA, küresel ortak yaşam döngüsü yönetimi için ENOVIA ve online 3D gerçekçi deneyim için 3DVIA ürünlerini içeriyor.

Daha fazla bilgi için: www.3ds.com

http://www.yapi.com.tr/haberler/zaha-hadid-mimarlik-dassault-systemesin-3-boyutlu-teknolojilerine-geciyor_74433.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın
Haftanın ürünü Peli İle Hijyenik Zeminler

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!