Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Ziraat Bankası Beş Yıl Sonra İstanbul'da

Ziraat Bankası’nın İstanbul’a taşınma takvimi işlemeye başladı. Banka, Ataşehir’de yapılacak genel müdürlük binasının yapımının proje yöneticiliği hizmet alımı ihalesi için ön yeterlilik çağrısı yaptı.

Radikal Gazetesi
Ziraat Bankası Beş Yıl Sonra İstanbul'da

Ziraat Bankası’nın İstanbul’a taşınma takvimi işlemeye başladı. Banka, Ataşehir’de yapılacak genel müdürlük binasının yapımının proje yöneticiliği hizmet alımı ihalesi için ön yeterlilik çağrısı yaptı. Ziraat Bankası’nın 2 Nisan’da başlattığı ihale süreci uyarınca, ‘İstanbul Genel Müdürlük Binası Yapımı Proje Yöneticiliği Hizmeti Alımı’ ihalesine teklif verecek firmaların, ön yeterlik dokümanına uygun düzenleyecekleri başvuru belgelerini, 30 Nisan saat 14.00’e kadar bankanın ilgili birimine iletmeleri gerekiyor.

Banka duyurusuna göre İstanbul Ataşehir’de 54 bin 385 metrekare arsa üzerine inşa edilecek kompleksin  inşaat alanı 135 bin metrekare olacak. Bu kompleksin, banka ve iştirakleri için ofis alanları ile konferans merkezi, sergi alanları, sağlıklı yaşam merkezi ve alışveriş merkezini kapsaması öngörülüyor. İşin süresi, 48 ayı proje, inşaat ve işletmeye alma, 12 ayı ise kesin kabulün yapılması olmak üzere toplam 60 ay olarak planlandı.

Ön yeterlik, adayların yeterliklerinin tespitine yönelik olacak. Firmalarda, son iki yılda cironun 5 milyon dolar veya üzerinde olması, son beş yılda tek sözleşmeye dayalı tamamlanmış veya en az yüzde 70 tamamlanmış olmak kaydıyla devam eden 140 bin metre kare ve üzeri karma kullanımlı bina kompleksi, 50 bin metrekare ve üzeri  bina kompleksi projelerinden herhangi birinde proje yöneticiliği hizmeti vermiş olması şartları aranacak.

http://www.yapi.com.tr/haberler/ziraat-bankasi-bes-yil-sonra-istanbulda_68370.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!