Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Ziraat Bankası Personeli Vakfı'ndan Gayrimenkul Satışı

Aydın, Antalya, Balıkesir ve İçel'de bulunan taşınmazlar peşin veya vadeli olarak satışa çıkarıldı. İlk ihale 17 Mart'ta yapılacak. İlan edilen günde satılamayan taşınmazların satışına sürekli ihale usulü ile devam edilecek, her haftanın salı günü saat 17.00'ye kadar verilen teklifler, takip eden iş günü toplanacak ihale komisyonu tarafından

NTV
1 Ziraat Bankası Personeli Vakfı'ndan Gayrimenkul Satışı

Aydın, Antalya, Balıkesir ve İçel'de bulunan taşınmazlar peşin veya vadeli olarak satışa çıkarıldı. Buna göre Aydın Kuşadası İlçesi, Davutlar Alaçay mevki, Sahil Sitelerinde 3 bin 43 parselde kayıtlı 16 bin 504 metrekarelik arsa üzerine kurulu 176 oda kapasiteli, denize sıfır otel, Davutlar Alaçay mevkii, Sahil Sitelerinde 3 bin 110 parselde kayıtlı 9 bin 836 metrekarelik arsa üzerine kurulu 156 oda kapasiteli, denize sıfır otel, Kuşadası İlçesi, Hacıfeyzullah Mahallesi, Ilıca mevkinde bulunan 96 parselde kayıtlı 40 bin metrekarelik denize sıfır arsa, Kuşadası İlçesi, Hacıfeyzullah Mahallesi, Karaova mevkinde bulunan 15 parselde kayıtlı 33 bin 260 metrekarelik denize sıfır arsa satılacak.
        
Vakıf, Antalya'nın Alanya İlçesi, Konaklı mevkiinde 27 parselde kayıtlı, 6 bin 204 metrekare 140 oda kapasiteli, denize sıfır otel, Balıkesir'in Erdek İlçesi, Yalı Mahallesi, Kastri mevkinde bulunan tapuda ve 1 parselde kayıtlı, 16 bin 608/21 bin 349 metrekare alanlı denize sıfır kamp tesisi, İçel'in Mersin İlçesi, Nusratiye Mahallesinde yer alan, 93 parselde kayıtlı, A Bloktaki 33, 35 bölüm numaralı ve B Bloktaki 33, 36 bölüm numaralı dükkanları da satacak.
        
Satış, kapalı zarf teklif alma ve birden fazla teklif varsa, en yüksek kapalı teklif üzerinden teklif sahipleri arasında açık artırma veya pazarlık yoluyla ihale yapılmak suretiyle, peşin veya vadeli olarak Vakıf Genel Müdürlüğünde gerçekleştirilecek.
       
İlk ihale 17 Mart 2010 tarihinde saat 19.00'da yapılacaktır. İlk ihale ile ilgili teklifler ihale günü saat 15.00'e kadar Ziraat Bankası Personeli vakfına verilecek.
        
İlan edilen günde satılamayan taşınmazların satışına sürekli ihale usulü ile devam edilecek, her haftanın salı günü saat 17.00'ye kadar verilen teklifler, takip eden iş günü toplanacak ihale komisyonu tarafından değerlendirilecek. (AA)

http://www.yapi.com.tr/haberler/ziraat-bankasi-personeli-vakfindan-gayrimenkul-satisi-_76883.html

Read Comment Section
1 Yorum Yorum Yaz
  • bir vakıf üyesi olarak biriken paralarımızı ne zaman alacağız? satışa sunulan taşınmazların hiç birinin satılmadığını görüyoruz peki bizler paralarımızı ne zaman alacağız eskiden emekli olunduğunda paralar ödeniyordu. YANITLA
1 yorumdan 1 tanesi gösteriliyor. 
Yorumunuzu ekleyin
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!