Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Zorlu Grubu Gayrimenkule Giriyor

Zorlu Grubu, gayrimenkul sektörüne girmek için harekete geçti. Grup ilk adımı da Zorlu Gayrimenkul Grubu'nun kuruluş çalışmalarına başlayarak attı.

Referans Gazetesib>Zorlu Grubu, gayrimenkul sektörüne girmek için harekete geçti. Grup ilk adımı da Zorlu Gayrimenkul Grubu'nun kuruluş çalışmalarına başlayarak attı. Gayrimenkul Grubu'nun faaliyet alanı, değerli araziler üzerine nitelikli gayrimenkul projeleri geliştirmek, bunları inşa ettirmek, satış-pazarlama ve işletmelerini yaptırmak olacak.

Tekstil, bankacılık, finansal hizmetler, enerji gibi alanlarda faaliyetlerini sürdüren Zorlu Grubu, artık gayrimenkulde de hizmet vermeye başlayacak. Zorlu Gayrimenkul Yatırım ve Geliştirme A.Ş.'nin Genel Müdürlüğü'ne ise Levent Ergül atandı. ODTÜ İnşaat Mühendisliği Bölümü'nden 1985'te mezun olan Ergül, iş yaşamına STFA'nın Suudi Arabistan şantiyesinde başladı. Daha sonra Ekinciler İnşaat'ta görev alan Ergül, 1988-1997 yılları arasında da ABD'de Keith and Schars'da proje mühendisi ve proje müdürü olarak çalışıp, dönüşte tekrar Ekinciler'de görev yaptı. 6 yıl Soyak'ta Genel Müdür Yardımcısı olarak çalışan Ergül, Han Yapı'nın Genel Müdürlüğü görevinden Zorlu Grubu'na geçti.

http://www.yapi.com.tr/haberler/zorlu-grubu-gayrimenkule-giriyor_48153.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın
Haftanın ürünü Çuhadaroğlu S 50 Sistemi

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!