Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
 
BÖLÜM SPONSORU
İLİŞKİLİ HABERLER

İmar Kanunu Değişiyor!

Eğitim Kampüsleri Ön Seçimli Mimari Proje Yarışması 3. Grup Sonuçları Açıklandı

Eğitim Kampüsleri Ön Seçimli Mimari Proje Yarışması'nda 3. grup sonuçları açıklandı.

yapi.com.tr

Yarışma Sonuçları

 Eğitim Kampüsleri Ön Seçimli Mimari Proje Yarışması 3. Grup Sonuçları Açıklandı Eğitim Kampüsleri Ön Seçimli Mimari Proje Yarışması 3. Grup Sonuçları Açıklandı

Adana Kürkçüler Sarıçam Eğitim Kampüsü

1. Ödül: Kaan Özer, Hatice Üsküdar Özer
2. Ödül: Özgür Bingöl, İlke Barka, Tuğba Bilgiç, Berna Göl, Merve Şen
3. Ödül: Ayhan Usta,  Gülay K. Usta, Ali Kemal Şeremet
Mansiyon: Gültekin Uğurluoğlu, Ali Kerestecioğlu, Funda Kerestecioğlu
Mansiyon: Ümit Sirel, Ayşe Sirel,  Burak Türsoy, Erkal Şahoğlu
Mansiyon: Murat Polat, Aslı Pınar Biket, Buse Erşakar, Aslı Ören, Melda Savcı, Emel Ünver, Filiz Erez Yavaşbay, Tolga Karakayalı, Cem Yılmaz, Sevil Şenel, Selahattin Ünal

Aksaray Eğitim Kampüsü

1. Ödül: Ömer Selçuk Baz, Ece Özdür, Ege Battal, Lebriz Atan, Şehri Kaygısız
2. Ödül: Hüseyin L. Kahvecioğlu, Nurbin Paket Kahvecioğlu, Melis Nur İhtiyar Varol
3. Ödül: Ali Aybars Acarsoy, Salih Gökhan Büyükkılıç
Mansiyon: Bahriye Gönül Tavman, Keriman Dilek Berberoğlu, Esin Boyacıoğlu
Mansiyon: Alper Öden, Melike Öden
Mansiyon: Ünal Şanin, Hüseyin Yavuz, Benan Dönmez, Rıdvan Fil

Denizli Şirinköy Eğitim Kampüsü 

1. Ödül: Selim Velioğlı, Erce Funda, Orkun Özüer, Ersen Gömleksiz
2. Ödül: Nihat, Eyce, Aslı Özbek, Kadir Uyanık, Orkan Zeynel Güzelci, Ali Kemal Terlemez
3. Ödül: Nimet Aydın, Gizem T. Altıkulaç, Mehmet Altıkulaç
Mansiyon: Yılmaz Tek, Emine Türkoğlu
Mansiyon:  Faruk Eşim
Mansiyon:  Ümit Kumaş, Fatih Adnan Albayrak, Serhat Koça

Düzce Eğitim Kampüsü

1. Ödül: Yakup Hazan
2. Ödül: Umut İyigün, Murat Aksu
3. Ödül: Hakan Evkaya, Kutlu İnaç Bal
Mansiyon: Erhan Femi Kobal
Mansiyon: Merih Feza Yıldırım, Serdar Uslubaş

Erzurum Yakutiye Eğitim Kampüsü

1. Ödül: Mehmet Soylu, Mete Öz, Övünç Tarakçıoğlu
2. Ödül: Verilmedi
3. Ödül: Verimedi
Mansiyon: Hatice Gül Güven
Mansiyon: Evren Başbuğ, Umut Başbuğ

Eskişehir Odunpazarı Eğitim Kampüsü

1. Ödül: Sıddık Güvendi, Tunahan Koç, Barış Demir
2. Ödül: Mustafa Mürşit Günday
3. Ödül: Perin Özen Öztürker, Ebru Altay, Nevin İnat, Tuğçe Ezgi Erkal İzancı
Mansiyon: Hamza Utku Karakay, Ensar Temizel, Erkut Sancar, Meral Cana Dai
Mansiyon: Mahir Ünal, Erguvan Özgür Ünal

http://www.yapi.com.tr/yarismalar/-egitim-kampusleri-on-secimli-mimari-proje-yarismasi-3-grup-sonuclari-aciklandi_115236.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

REKLAM VERİN

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!