Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

ADC Young Guns Ödülleri'nin 50 Finalisti Belirlendi

İlki 1996 yılında verilmiş olan ADC (Art Directors Club) Young Guns Ödülleri'nin altıncısının sahipleri belli oldu. En az iki yıl çalışma tecrübesi olan ve yaşı 30 veya altındaki 50 genç profesyonelin onurlandırıldığı ödül programı, tasarım ve görsel medya alanlarındaki yetenekleri keşfetmeyi hedefliyor.

yapi.com.tr
ADC Young Guns Ödülleri'nin 50 Finalisti Belirlendi

İlki 1996 yılında verilmiş olan ADC (Art Directors Club) Young Guns Ödülleri’nin sahipleri belli oldu. En az iki yıl çalışma tecrübesi olan ve 30 yaş altındaki 50 genç profesyonelin onurlandırıldığı ödül programı, tasarım ve görsel medya alanlarındaki yetenekleri keşfetmeyi hedefliyor.

ADC, entegre medya alanındaki en önemli organizasyonlardan biri olmasının yanı sıra reklamcılık, tasarım ve görsel iletişim alanlarında sağladığı üyelik ile kendi türündeki ilk global yaratıcılık kollektifi olma özelliğini taşıyor. ADC tarafından bu yıl altıncısı gerçekleştirilen Young Guns Ödülleri, görsel medya ve tasarım mecralarında çok farklı yaratıcı yeteneklerin bulunduğu bir nesli temsil ediyor.46 ülkeden gönderilen yüzlerce başvurunun arasından seçilen 50 finalist; grafik tasarım, sanat yönetimi, fotoğraf ve illüstrasyon alanlarından arka planlara sahipler. Kimileri tek bir kariyer yönelimini tercih eden, bazıları ise farklı mecralardan beslenen örnekler veren bu genç profesyonellerin yarısından fazlası ofis sahibi veya serbest çalışıyor. Şimdi de ADC Young Guns ödül programı ile profesyonel meslek hayatlarında rüştlerini ispatlıyorlar.Bu yıl ilk kez ADC Young Guns’ın eski dönem finalistlerinden bir araya getirilmiş bir jürinin görev aldığı ödül programında kazananlar, işlerinin oluşturduğu sergide yer almanın yanı sıra basılacak Moleskine imzalı kitapçıkta yer alacaklar; ADC’nin online kataloğunda işlerini sergilemeye devam edebilecekler.

ADC Young Guns 6 sergisi New York ADC Gallery’de 18 Eylül’e kadar görülebilir. İnternet üzerinden izlenebilecek sergi ise 22 Eylül itibariyle bu adresten görüntülenebilecek.

http://www.yapi.com.tr/yarismalar/adc-young-guns-odullerinin-50-finalisti-belirlendi_63708.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!