Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Altın Çekül "Yapı Ürün Ödülü 2010" Sonuçlandı

Yapı-Endüstri Merkezi tarafından 1991 yılından bu yana düzenlenen, Türkiye’nin yapı malzemesi alanındaki ilk ürün ödülü; Altın Çekül “Yapı Ürün Ödülü 2010” sonuçları açıklandı. YEM Ödülleri Projesi kapsamında verilen Altın Çekül “Yapı Ürün Ödülü 2010”a, “Matrix Takım Klozet” ürünü ile Eczacıbaşı Yapı Gereçleri A.Ş.- VitrA değer bulunurken, Valfsel

yapi.com.tr
Altın Çekül "Yapı Ürün Ödülü 2010" Sonuçlandı

STRONG>Yapı-Endüstri Merkezi tarafından 1991 yılından bu yana düzenlenen, Türkiye’nin yapı malzemesi alanındaki ilk ürün ödülü; Altın Çekül “Yapı Ürün Ödülü 2010” sonuçları açıklandı. YEM Ödülleri Projesi kapsamında verilen Altın Çekül “Yapı Ürün Ödülü 2010”a, “Matrix Takım Klozet” ürünü ile Eczacıbaşı Yapı Gereçleri A.Ş.- VitrA değer bulunurken, Valfsel Armatür Sanayi A.Ş.’ye ait “E.C.A. PRIMEMIX” ürünü ise Altın Çekül Teşvik Ödülü’nü aldı.

Altın Çekül Ödülleri 5 Mayıs 2010 Çarşamba saat 11.00’de Türk yapı sektörünün ve bölgenin en büyük buluşması 33. Uluslararası Yapı Fuarı Turkeybuild İstanbul’un açılış töreninde sahiplerini buldu.

Altın Çekül “Yapı Ürün Ödülü 2010”u, “Matrix Takım Klozet” ürünüyle Eczacıbaşı Yapı Gereçleri A.Ş.- VitrA alırken, Valfsel Armatür Sanayi A.Ş. de E.C.A. PRIMEMIX ürünüyle Altın Çekül Teşvik Ödülü’nü almıştı. Ödülleri, Eczacıbaşı Yapı Gereçleri A.Ş.- VitrA adına VitrA Genel Müdürü Haluk Bayraktar, Valfsel Armatür Sanayi A.Ş. adına ise E.C.A. Valfsel Fabrika Müdürü Hüseyin Orhan aldılar.Haluk Bayraktar (üstte sağda) ile Hüseyin Orhan (altta solda) ödüllerini Doğan Hasol'un elinden aldılar.Haberin devamını okumak için lütfen ilerleyiniz.

TÜMÜNÜ GÖSTERSONRAKİ SAYFA HABERİN DEVAMI:   1  |   2
ETİKETLER: yapiveri
http://www.yapi.com.tr/yarismalar/altin-cekul-yapi-urun-odulu-2010-sonuclandi_79025.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!