Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

Baumit "Yılın Dış Cephesi" Yarışması

Baumit’in iki yılda bir hizmet verdiği 30 Avrupa ülkesi arasında düzenlediği “Baumit Life Challenge” yarışması 2016 halk oylaması başladı. Baumit Türkiye, yarışmada apartman, konut dışı yeni bina, ısı yalıtımı renovasyonu ve özel dış cephe tasarımı kategorilerindeki projeleri ile yer alıyor. Oylama 4 Mayıs’a kadar devam ediyor.

yapı.com.tr

Yarışma Duyuruları

Baumit "Yılın Dış Cephesi" Yarışması Baumit "Yılın Dış Cephesi" Yarışması
SON BAŞVURU TARİHİ 4 Mayıs 2016
DÜZENLEYEN

Baumit

+ Ajandama Ekle

Dış cepheyi, bir binaya malzeme, yapı, form ve renk seçimi yoluyla kendine özgü bir karakter sağlamak için bir fırsat olarak gören Baumit, 2000 yılında başlattığı cephe yarışmasını 2012 yılından bu yana Life Challenge adı ile sürdürüyor. 888 farklı renk tonu dikkat çeken Baumit Life serisinin yaratılmasından sonra adı Baumit Life Challenge olarak değişen yarışma, dış cepheler içinde iyinin iyisini belirlemek amacıyla düzenleniyor.

Müstakil yeni bina, apartman yeni bina,  konut dışı yeni bina, ısı yalıtımı renovasyonu, eski eser restorasyonu ve Özel ödül: Tasarımı Aydınlatan Yapı Ödülü olarak 6 kategoride düzenlenen yarışma için internet oylaması başladı. www.challenge66.com adresi üzerinden 4 Mayıs’a kadar devam edecek oylama sonucunda finale kalan projeler uluslararası 12 mimardan oluşan jüri tarafından değerlendirilecek. Sonuçlar ise 2 Haziran’da Madrid’de düzenlenecek final gecesinde açıklanacak. Bu yıl Türkiye’den Bünyamin Derman’ın jüri olarak yer aldığı yarışmada Baumit Türkiye apartman, konut dışı yeni bina, ısı yalıtımı renovasyonu ve özel ödül kategorilerindeki projeleri ile yer alıyor.

SaruhanSaruhan

Apartman yeni bina kategorisinde (Yıldız Residence, Ağaoğlu My Home-Maslak, Ağaoğlu Andromeda Gold) ve ısı yalıtımı renovasyonu kategorilerinde birden fazla proje ile yer alan Baumit Türkiye’nin konut dışı yeni bina kategorisindeki adayı Erginoğlu&Çalışlar Mimarlık’ın Studio Santral projesi. Özel ödül kategorisindeki adayı ise CreativTop uygulamasının başarılı bir örneği olarak sunulan Saruhan Apartmanı.

RenovasyonRenovasyon

Proje adayları her ne kadar 12 mimardan oluşan bir jüri tarafından puanlanacak olsa da Baumit, halk oylamasına da olanak tanıyor. Bu nedenle yarışma sitesi üzerinden ad-soyad, adres ve meslek bilgileri paylaşılarak oy verilmesi durumunda final gecesi için davet kazanma şansı sunuyor.

İnternet oylamasında kazanan kişi, 2 Haziran'da Madrid'de Palacio de Cibeles'de Galería Cristal’de Life Challenge final gecesinde yer almak üzere davet edilecek. Madrid'e uçuş ve Madrid'de 4 yıldızlı bir otelde 2 kişilik 2 gecelik konaklama kazanacak.

http://www.yapi.com.tr/yarismalar/baumit-yilin-dis-cephesi-yarismasi_144184.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!