Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

Baumit'ten Yalıtım Akademisi

Dış cephe ısı yalıtımı konusunda bilinçlenmenin önemini vurgulayan Baumit’den yeni bir adım; Baumit Akademi.

yapı.com.tr
Baumit'ten Yalıtım Akademisi

Dış cephe ısı yalıtım sistemi üreticisi olan Baumit, Türkiye pazarına girdiği günden bu yana sektör profesyonellerinin yanı sıra konu ile ilgili olarak bireysel bilinçlenmenin de önemini üzerinde duruyor.

Bağlı bulunduğu dernekler bünyesinde çalışmalara katkı sağlayan firma, kendi özel iletişim kanalları ile de farkındalığı artırmaya ve toplumsal bir bilinç yaratılmasına yönelik çalışmalar sürdürüyor. Baumit, Türkiye pazarında 10. yılını kutlarken bu çalışmalara önemli bir ivme kazandıracak bir adım atıyor: Baumit Akademi.

Baumit’in yeni genel müdürlük binasında kurulan Baumit Akademi, profesyonellerden son tüketiciye kadar konu ile ilgili bilgi sahibi olmak isteyen herkese kapılarını açıyor. Mart 2016’dan bu yana faaliyet gösteren akademide, profesyonellere yönelik son sistemler, teknik bilgiler aktarılırken; uygulamacılar için ürünler ve uygulama teknikleri, son tüketiciler için genel olarak ısı yalıtım sistemleri, yalıtım ile ilgili doğrular/yanlışlar, vb. konularında eğitimler ve toplantılar düzenleniyor.

Üniversitelerle de temas halinde olan firma, mimarlık ve inşaat fakültesi öğrencilerinin de eğitimlerine bilgi ve deneyimlerinden yola çıkarak katkı sağlamayı amaçlıyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/baumitten-yalitim-akademisi_144775.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!