Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

BTM'ye 7 Ödül

Ege Bölgesi Sanayi Odası (EBSO) tarafından düzenlenen geleneksel Başarılı Sanayi Kuruluşları ödül töreninde BTM 7 kategoride “Başarı” ödülünün sahibi oldu.

yapi.com.tr

Ödüller

BTM'ye 7 Ödül BTM'ye 7 Ödül

Ege Bölgesi Sanayi Odası (EBSO) tarafından düzenlenen geleneksel Başarılı Sanayi Kuruluşları ödül töreninde BTM 7 kategoride “Başarı” ödüllünün sahibi oldu. Başbakan Yardımcısı Ali Babacan’ın da katıldığı Hilton Oteli’nde düzenlenen törende; en yüksek yatırım, üretim, ihracat gerçekleştiren, en fazla istihdam sağlayan, en yüksek vergi ödeyen KOBİ'ler ile başarılı AR-GE, inovasyon çalışmaları, yılın başarılı kadın girişimcisi, genç girişimcisi ödülleri, ''Odamızın Çınarları'' ve ''İzmir'e Değer Katanlar” da dahil olmak üzere toplam 253 ödül sahiplerini buldu.

EBSO'nun Başarılı Sanayi Kuruluşları değerlerdirmesinde ödülleri toplayan BTM ise Başarılı İnovasyon Çalışmaları, 25. Yılını Tamamlamış Firma Ödülü, Yarattığı Marka ile “Yurt Dışı Üstün Satış Performansı Ödülü”, Kompozit ve Diğer Mineral Ürünler Sanayi Meslek Grubunda “En Yüksek Yatırım Gerçekleştiren Firma”, “En Yüksek Üretim Gerçekleştiren Firma”, “En Fazla İstihdam Sağlayan Firma” olmak üzere üç birincilik  “En Yüksek İhracatı Gerçekleştiren Firma” dalında ikincilik ödüllerinin sahibi oldu. EBSO’nun ödül töreninde teslim ettiği BTM’nin ödüllerin BTM Yönetim Kurulu Başkanı Levent Ürkmez aldı.

http://www.yapi.com.tr/yarismalar/btmye-7-odul-_103841.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!