Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Çatı ve Cephe Malzemeleri Ödülleri 2011’de Adaylık Süreci Başlıyor

B2B Medya çatısı altında yayınlanan Çatı ve Cephe dergisi tarafından düzenlenen ve bu yıl ilki gerçekleştirilecek olan 'Çatı ve Cephe Malzemeleri Ödülleri' için aday önerme süreci başladı. Çatı ve Cephe dergisi yazı işleri kadrosu, B2B Medya editörler kurulu üyelerinden oluşturulan organizasyon komitesi, bu yıl ilki düzenlenecek olan Çatı ve Cephe

yapi.com.tr

Ödüller

Çatı ve Cephe Malzemeleri Ödülleri 2011’de Adaylık Süreci Başlıyor Çatı ve Cephe Malzemeleri Ödülleri 2011’de Adaylık Süreci Başlıyor

B2B Medya çatısı altında yayınlanan Çatı ve Cephe dergisi tarafından düzenlenen ve bu yıl ilki gerçekleştirilecek olan 'Çatı ve Cephe Malzemeleri Ödülleri' için aday önerme süreci başladı. Çatı ve Cephe dergisi yazı işleri kadrosu, B2B Medya editörler kurulu üyelerinden oluşturulan organizasyon komitesi, bu yıl ilki düzenlenecek olan Çatı ve Cephe Malzemeleri Ödülleri için ödül kategorilerini, adaylık koşullarını ve çalışma takvimini belirledi.

Dört ayrı kategoride düzenleniyor

Çatı ve Cephe Malzemeleri Ödülleri, 'çatı' ve 'cephe' olarak iki ana başlıkta ve her iki başlığın altında ikişer olmak üzere dört kategoride düzenlenecek.

'Çatı' başlığı altında 'Yılın Çatı Kaplama Malzemesi / Sistemi' ve 'Yılın Çatı Sistem Bileşeni' ödül alacak. 'Cephe' başlığı altında ise 'Yılın Cephe Malzemesi / Sistemi' ve 'Yılın Cephe Sistem Bileşeni' ödüle hak kazanacak.

Kimler aday olabilir?

Çatı ve Cephe Malzemeleri Ödüllerine aday olabilmek için Çatı ve Cephe dergisinde yer alan 'aday önerme formu' ile firmalar bizzat başvuruda bulunabileceği gibi, okurlar tarafından da aday önerilebilecek. Arzu eden okurlar, aday önerme işlemlerini www.cativecephe.com sitesinde yer alan formu doldurarak yapabilecekler.

Aday ürünlerde:

- İlk organizasyona özel uygulama olarak aday olacak malzemenin son iki yıl içinde pazara sunulmuş olması (1 Ocak 2010-31 Aralık 2011 tarihleri arasında),
- Ürün performansının tartışılmaz olması (Uluslararası ürün kalite belgelerine sahip veya en az TSE standartlarına uyumlu olduğunun belgelenmiş olması),
- Bilinen eski bir ürünün yeni isim ve marka ile pazara sunulmamış olması,
koşulları aranacak.

Kazananlar nasıl belirlenecek?

Adaylar, başvurularını 2012 yılının Şubat ayı sonuna kadar 'aday önerme formu' ile Çatı ve Cephe dergisine ulaştıracak. Organizasyon komitesi, koşulları karşılayan adayları kararlaştıracak ve Çatı ve Cephe dergisinin Mart 2012 sayısında adayların yer aldığı oy verme formu yayınlanacak. Çatı ve Cephe dergisi okurları, dergide ve www.cativecephe.com web sitesinde yer alan 'oy verme formu' ile 15 Nisan 2012 tarihine kadar oylarını kullanabilecekler.

2012 yılının Nisan ayında toplanacak olan 'Çatı ve Cephe Malzemeleri Ödülleri Seçici Kurulu', okur oylarını değerlendirecek ve ödül sahiplerini belirlemek için oylama yapacak. Çatı ve Cephe Malzemeleri Ödülleri 2011’in sahipleri, Çatı ve Cephe dergisinin Mayıs sayısında açıklanacak. Ödül sahiplerine ödülleri, Yapı İstanbul 2012 Fuarı’nda düzenlenecek bir törenle takdim edilecek.

http://www.yapi.com.tr/yarismalar/cati-ve-cephe-malzemeleri-odulleri-2011de-adaylik-sureci-basliyor_89819.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!