Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Yalıtım Sektörü Başarı Ödülleri 2011’e Başvurmak için Son Günler

B2B Medya yayın grubu dergilerinden Yalıtım Dergisi tarafından organize edilen Yalıtım Sektörü Başarı Ödülleri 2011’de adaylık süreci başlıyor. Dokuzuncusu düzenlenecek organizasyonda bu yıl birçok firma, yatırımları ve ürünleriyle yer alacak.

yapi.com.tr

Ödüller

Yalıtım Sektörü Başarı Ödülleri 2011’e Başvurmak için Son Günler Yalıtım Sektörü Başarı Ödülleri 2011’e Başvurmak için Son Günler

B2B Medya yayın grubu dergilerinden Yalıtım Dergisi tarafından organize edilen Yalıtım Sektörü Başarı Ödülleri 2011’de adaylık süreci başlıyor. Dokuzuncusu düzenlenecek organizasyonda bu yıl birçok firma, yatırımları ve ürünleriyle yer alacak.

'Yılın Yatırımı', 'Yılın Isı Yalıtım Ürünü', 'Yılın Su Yalıtım Ürünü', 'Yılın Ses Yalıtım Ürünü' ve 'Yılın Yangın Yalıtımı Ürünü' kategorilerinin bulunduğu Yalıtım Sektörü Başarı Ödülleri, Yalıtım Dergisi okurları ve Seçici Kurul’un yapacağı oylama ile sahiplerini bulacak. 'Yılın Profesyoneli ve Yalıtım Bilincine Katkı Özel Ödülü' ise organizasyon komitesi tarafından belirlenecek.

Nasıl aday olunuyor?

Yalıtım Sektörü Başarı Ödülleri 2011’e aday olmak ve aday önermek için Yalıtım dergisinde veya www.yalitim.net web adresinde yer alan Aday Önerme Formu’nun doldurularak, 31 Ocak 2012 tarihine kadar Yalıtım dergisine ulaştırılması gerekiyor.

Yılın Yatırımı

Yalıtım sektöründe 2011 yılı içerisinde yatırımını tamamlamış, üretime geçmiş, üretim tesisi kuran ve/veya mevcut tesisindeki büyütme-geliştirme yatırımını tamamlamış firmalar, kendileri aday olabilecekleri gibi önerilerek de adaylık kazanabiliyor.

Adaylarda,

-     Yatırımın Türkiye sınırları içerisinde yapılmış, tamamlanmış ve üretime geçmiş olması
-     Isı, su, ses ve yangın yalıtımı konularından birinde üretim yapılıyor olması
-     Söz konusu tesisin açık-kapalı alanı, yatırım değeri, yarattığı istihdam, yıllık üretim miktarı, kullandığı teknoloji gibi parametrelerin sunulmuş olması koşulları aranıyor.

Yılın Yeni Ürünü (Isı, Su, Ses ve Yangın Kategorilerinde)

2011 yılı içerisinde piyasaya sürülmüş “Isı”, “Su”, “Ses” ve “Yangın” yalıtımı ürünlerinden her konu için bir ürün, üretici ve/veya ithalatçısının başvurusu veya okuyucularımız tarafından önerilmeleri ile adaylık kazanabiliyor.

Aday ürünlerde,

-     2011 yılı içerisinde pazara sunulmuş olması, (1 Ocak 2011-31 Aralık 2011 tarihleri arasında)
-     Ürünün uluslararası ürün kalite belgelerine sahip olması veya en az TSE standartlarına uyumlu olduğunun belgelenmiş olması koşulları aranıyor.

Yılın Profesyoneli ve Yalıtım Bilincine Katkı Özel Ödülü

'Yılın Profesyoneli' ve 'Yalıtım Bilincine Katkı Özel Ödülü', Yalıtım Dergisi Yazı İşleri kadrosu ile B2B Medya Editörler Kurulu üyelerinden oluşturulan Organizasyon Komitesi tarafından, yalıtım bilincinin artırılmasına katkıda bulunmuş; firmasının veya sektörün gelişimine yönelik yaptığı çalışmalarla kabul görmüş kişi, kurum veya kuruluşa verilecek.

YSBÖ’de süreç nasıl işleyecek?

Ödül adayları, başvurularını 31 Ocak 2012 tarihine kadar Yalıtım Dergisi’ne ulaştıracaklar. Adaylıkları organizasyon komitesinin değerlendirmesi sonucu kesinlik kazanacak. Derginin şubat sayısında tüm adayların yer aldığı oy verme formu yayınlanacak. Yalıtım Dergisi okurları dergide ve oluşturulacak internet sitesinde yer alan oy verme formu ile mart ayı sonuna kadar oylarını kullanabilecekler. Okur oylaması sonuçları kayda alınacak. 2012 yılı nisan ayı başında toplanacak sektörün önde gelen firmalarının temsilcilerinden ve akademisyenlerden oluşturulan Yalıtım Sektörü Başarı Ödülleri Seçici Kurulu, okur oylarını değerlendirecek ve ödül sahiplerini belirlemek için oylama yapacak. Oylamada, Seçici Kurul’un oyları yüzde 70, okur oyları ise yüzde 30 etkili olacak. Yalıtım Sektörü Başarı Ödülleri 2011’in sahipleri Yalıtım dergisinin nisan 2012 sayısında açıklanacak. Ödüller, düzenlenecek törende sahiplerine sunulacak.

TÜMÜNÜ GÖSTERSONRAKİ SAYFA HABERİN DEVAMI:   1  |   2
http://www.yapi.com.tr/yarismalar/yalitim-sektoru-basari-odulleri-2011e-basvurmak-icin-son-gunler_90199.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!