Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Demirden Tasarım’a Altın Ödül

Demirden Tasarım’a Altın Ödül

yapi.com.tr
Demirden Tasarım’a Altın Ödül

emirden, bu yıl 19. kez verilen "Exhibitor Magazine's 19th Annual Exhibit Design Awards"da altın ödüle layık görüldü.

Amerika'da Exhibitor Magazine'nin düzenlediği "Exhibitor Magazine's 19th Annual Exhibit Design Awards" yarışmasına katılan Demirden, “Cebit Eurasia Bilişim 2004” fuarında Nokia firması için hazırladığı stand tasarımı ile uluslararası tasarımcılar kategorisinde altın ödüle layık görüldü.Bu yıl ocak ayında düzenlenen yarışmada 172 tasarım arasından 15 ödül sahiplerini buldu. Demirden 'in de içlerinde bulunduğu uluslararası tasarım kuruluşlarının ortaya çıkardığı bu tasarımlar derginin mayıs 2005 sayısında yer alacak ve Exhibitor Show 2006'daki Best of the Best Wall'da sergilenecektir.

Exhibitor Magazine fuar standları ve etkinlik endüstrisinin profesyonelleri için geniş kapsamlı bir eğitim ve bilgi aracı olarak 23 yıldır uluslararası düzeyde yayınlanmaktadır. Lee Knight'ın yayıncılığında, Linda Armstrong'un editörlüğünde basılan dergi, fuarcılık ve etkinlik sektörlerinini kapsayan her konuda başvuru niteliği taşıyan önemli bir kaynak oluşturmaktadır.Demirden, 11 yıldır ürün tasarımı, fuar stand tasarımı, marka ve tasarım stratejisi geliştirme, iki ve üç boyutlu kurumsal kimlik tasarımı konularında edindiği deneyimle uluslararası birçok firmaya marka değeri odaklı tasarım üretiyor.

Kavramları her zaman yeni ve heyecan verici bir dil ile yorumlayan Demirden’ in tasarım ekibi, yalın ve etkili anlatımın gücüne inanıyor, Demirden'in tasarım ekibini endüstri ürünleri tasarımı, grafik tasarım ve mimarlık gibi farklı disiplinlerden gelen Mehtap Obuz, Sema Obuz, Demir Obuz, Nil Deniz, Yeter Ağgez oluşturuyor.

http://www.yapi.com.tr/yarismalar/demirden-tasarima-altin-odul_24253.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!