Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Garanti Mortgage'a Mükemmellik Ödülü

Garanti Mortgage'nin internet sitesi, Uluslararası Görsel Sanatlar Akademisi (IAVA) tarafından düzenlenen Communicator Awards 2012 kapsamında, 'Finansal Servisler' kategorisinde Mükemmellik Ödülü (Award of Excellence) aldı.

yapi.com.tr / AA
Garanti Mortgage'a Mükemmellik Ödülü

STRONG>Garanti Mortgage 'nin internet sitesi, Uluslararası Görsel Sanatlar Akademisi (IAVA) tarafından düzenlenen Communicator Awards 2012 kapsamında, 'Finansal Servisler' kategorisinde Mükemmellik Ödülü (Award of Excellence) aldı. Garanti'den yapılan açıklamaya göre, mükemmellik ödülüne layık görülen site, www.communicatorawards.com adresindeki Kazananlar Galerisi'nde sergilenmeye hak kazandı. Garanti Mortgage, geçtiğimiz yıl 'Hızlı Taşın' videosuyla, aynı yarışmanın 'Viral Pazarlama' kategorisinde 'Üstünlük Ödülü' (Award of Distinction) almıştı.
    
Bu yıl 18.'si düzenlenen Communicator Awards kapsamında reklam, kurumsal iletişim, halkla ilişkiler alanında yaratıcı mükemmellik gösteren kişi ve kuruluşlar ödüllendiriliyor. Yarışmaya yapılan başvurular uzman bir profesyonel jüri heyeti tarafından Basılı Malzeme ve Tasarım, Viral Video, Web Sitesi, Online Pazarlama, Mobil Uygulama, Video ve TV Reklamı, İnteraktif Multimedya, Entegre Kampanya, Radyo, Pazarlama Etkinliği olmak üzere 10 kategoride 100 puan üzerinden değerlendiriliyor. 90 ve üzerinde puan alan çalışmalar 'Mükemmellik', 70 ve üzerinde puan alanlar ise 'Üstünlük' ödülüne layık görülüyor.

http://www.yapi.com.tr/yarismalar/garanti-mortgagea-mukemmellik-odulu_91775.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!