Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

"Gençler ve Kimlik"

SALTO Kültürel Çeşitlilik "Gençler ve Kimlik" başlıklı bir imge yarışması düzenliyor. Yarışmayı kazanan imgeler Avrupa çapında dağıtılacak olan yayınl

yapitr/Deniz TürkeriALTO Kültürel Çeşitlilik "Gençler ve Kimlik" başlıklı bir imge yarışması düzenliyor. Yarışmayı kazanan imgeler Avrupa çapında dağıtılacak olan yayınlarda kullanılacak.

Bir İmge nedir?

Bir imge Fotoğraf ya da bir sembol, veya resim hatta graffiti bile olabilir. Çevrenizde yaşayan gençleri ve onların kimliklerini yansıtan bir şey. Belki hali hazırda kafanızda geçmiş bir projeden imgeler vardır? Ya da belki gençlerle birlikte bu konu başlığı altında bir atölye çalışması düzenleyebilir ve sonuçlarını gönderebilirsiniz? Süreç ne olursa olsun, bu Avrupa çapında binlerce insana imgenizi göstermeniz için bir şans olabilir. İmgelerinizi (yüksek çözünürlülükte, en az 300dpi) en geç 29 Ekim 2004 tarihine kadar diversity@salto-youth.net adresine göndermeniz gerekiyor.

Gönderilen tüm imgeler değerlendirildikten sonra en iyileri SALTO çeşitlilik yayınlarında kullanılacaktır.

Not: İmgenizi göndererek SALTO'nun bu imgeyi eğitim amacıyla (hem çıktı olarak hem de bilgisayar ortamında) yayınlayacağı dokümanlarda kullanmayı kabul etmiş olacaksınız.

http://www.yapi.com.tr/yarismalar/gencler-ve-kimlik_19774.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!