Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

“Hayalindeki Mutfağı Tasarla” Proje Yarışması

Siemens Ev Aletleri’nin, geleceğin evlerini bugünden tasarlama vizyonu doğrultusunda üniversite öğrencilerine yönelik düzenlediği “Hayalindeki Mutfağı Tasarla” proje yarışmasının son başvuru tarihi 15 Mart.

yapi.com.tr

Yarışma Duyuruları

“Hayalindeki Mutfağı Tasarla” Proje Yarışması “Hayalindeki Mutfağı Tasarla” Proje Yarışması
SON BAŞVURU TARİHİ 15 Mart 2020
DÜZENLEYEN

Siemens Ev Aletleri , Home Art işbirliği ile

OKUL-ÖĞRENCİ / PROFESYONEL Okul-Öğrenci
WEB ADRESİ

siemens-home.bsh-homeartiletasarla.com/

E-POSTA

info@homeart.com.tr

+ Ajandama Ekle

Siemens Ev Aletleri, üniversite öğrencilerine yönelik “Hayalindeki Mutfağı Tasarla” proje yarışması düzenliyor. Home Art dergisi işbirliği ile gerçekleştirilen yarışma kapsamında öğrenciler; Siemens Ev Aletleri’nin ankastre, solo ve ev aletlerini uzaktan kontrol etmeye imkan sağlayan Home Connect teknolojisine sahip ürünleriyle hazırladıkları modern yaşama ve değişen yaşam tarzına ilham verecek tasarımlarını ve senaryolarını paylaşacaklar.

Üniversitelerin, mimarlık, iç mimarlık ve endüstri ürünleri tasarımı bölümlerinde okuyan öğrencilerin kabul edileceği yarışmaya başvurular, 15 Mart tarihine kadar yarışmanın web sitesi üzerinden yapılacak. Sonuçları 15 -30 Nisan arasında açıklanacak yarışmanın jüri üyeleri arasında Serter Karataban, Emre Özgüder, Emre Evrenos, Hakan Kütahya, Özlem Yalım, Eda Tahmaz, Jale Kulin gibi mimarların yanı sıra BSH Türkiye Pazarlama Direktörü Hilal Eksel Merter, Siemens Ev Aletleri Pazarlama Müdürü Ekin Sarfati, BSH Marka Pazarlama PR ve Event Müdürü Demet Kaptanoğlu ve Home Art Dergisi Yayın Yönetmeni Yasemin Savcı yer alıyor. Mayıs ayında gerçekleştirilecek ödül töreni ile kazananların açıklanacağı yarışmada birinciye Siemens EQ.9 connect, ikinciye Siemens EQ.9, üçüncüye de Siemens EQ.6 Plus Full Otomatik Espresso ve Kahve Makinesi verilecek.

Siemens Ev Aletleri, yarışma ile kullanıcıların hayat kalitelerini artıracak, farklı deneyimlerle ilgilenmelerine fırsat yaratacak bu teknoloji ve tasarımların öğrencilerin gözünden yorumlanması sağlayarak, geleceğin yaşamına ilham verecek bir platform oluşturmayı hedefliyor.

Detaylı bilgi ve başvuru için tıklayınız

http://www.yapi.com.tr/yarismalar/hayalindeki-mutfagi-tasarla-proje-yarismasi_177467.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın
Haftanın ürünü Çuhadaroğlu S 36 T

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!