Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

İbrahim Bodur Sosyal Girişimcilik Ödülü 2020

Kale Grubu, Ashoka Türkiye ortaklığı ile yeni nesil sosyal girişimcileri teşvik etmek amacıyla düzenlediği İbrahim Bodur Sosyal Girişimcilik Ödülü başvuruları 21 Haziran'da sona erecek.

yapi.com.tr

Yarışma Duyuruları

İbrahim Bodur Sosyal Girişimcilik Ödülü 2020 İbrahim Bodur Sosyal Girişimcilik Ödülü 2020
SON BAŞVURU TARİHİ 21 Haziran 2020
DÜZENLEYEN

Kale Grubu, Ashoka Türkiye ortaklığı ile

WEB ADRESİ

www.ibrahimbodurodulleri.com

+ Ajandama Ekle

Kale Grubu’nun, Kurucusu merhum İbrahim Bodur’un anısını ve değerlerini yaşatmak amacıyla, Ashoka ortaklığında bu yıl dördüncüsünü düzenlediği İbrahim Bodur Sosyal Girişimcilik Ödülü için başvurular başladı.

Dünyaya ve çevreye kendini sorumlu hisseden ve harekete geçme cesareti gösteren sosyal girişimcilere destek olmayı hedefleyen İbrahim Bodur Sosyal Girişimcilik Ödülü başvuruları, 21 Haziran 2020 tarihine kadar yapılabilecek.

 

 

Kategoriler

İbrahim Bodur Sosyal Girişimcilik Ödülleri için herhangi bir konu sınırlaması bulunmuyor.

Erken Aşama: Belirli bir bölgede pilot uygulaması bulunan ve yarattığı sosyal etkinin yaygınlaşma potansiyeli bulunan sosyal girişimcilerin başvuruları bekleniyor.

İleri Aşama: Geniş̧ bir bölgede uygulaması bulunan ve faaliyet gösterdiği alanda sosyal sorunun çözümü için geniş çaplı bir değer önerisi sunan sosyal girişimcilerin başvuruları bekleniyor.

İş Birliği Ödülü: Sosyal faydayı önceliklendiren iki kurum arasında geliştirilen iş birliği projelerine ilişkin başvurular alınıyor.

Başvurular, 21 Haziran - 15 Eylül tarihleri arasında ön değerlendirme sürecinden geçecek. Ön değerlendirmenin ardından 15 Ekim’de jüri değerlendirme süreci tamamlanacak ve kazananlar, 4 Aralık Cuma günü düzenlenecek ödül gecesinde açıklanacak. Her bir ödül miktarı 50.000 TL.

İbrahim Bodur Sosyal Girişimcilik Ödülleri ilgili açıklamalarda bulunan Kale Grubu Başkanı ve CEO’su Zeynep Bodur Okyay, “Yaptığı her işte sosyal faydayı önceliklendiren kurucumuz İbrahim Bodur’un vefatının ardından, onun mirasını yaşatmak amacıyla İbrahim Bodur Sosyal Girişimcilik Ödülü’nü hayata geçirdik. Bu yıl da ödül programının dördüncüsünü gerçekleştirmenin gururunu yaşıyoruz. Geleceğimize sahip çıkmanın en iyi yolunun, sosyal girişimcilik ekosistemini desteklemek ve yeni nesil sosyal girişimcileri teşvik etmek olduğunu düşünüyoruz. Biz sosyal girişimcileri hem Türkiye hem de dünya için geleceğin habercileri olarak görüyoruz. Kendi alanlarında çığır açacak, değişim öncüleri olarak değerlendiriyoruz. Geride bıraktığımız üç yılda gerçekleştirdiğimiz organizasyonlar sonucunda, bugün bizi heyecanlandıran bir toplulukla karşı karşıyayız. Bu topluluğun, uzun vadede sürdürülebilir pozitif etki yaratacak bir güce dönüşeceğine yürekten inanıyoruz” dedi.

Detaylı bilgi ve başvuru için tıklayınız.

http://www.yapi.com.tr/yarismalar/ibrahim-bodur-sosyal-girisimcilik-odulu-2020_180162.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!