Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU
İLİŞKİLİ HABERLER

Trafiği Tıkayan 17 Kurum

İstanbul Trafiğine 'Click'

İETT Genel Müdürlüğü "İstanbul'da Ulaşım" konulu bir fotoğraf yarışması düzenliyor. Fuji Film'in katkısıyla düzenlenen yarışma İstanbul'da yaşa

HürriyetETT Genel Müdürlüğü "İstanbul'da Ulaşım" konulu bir fotoğraf yarışması düzenliyor. Fuji Film'in katkısıyla düzenlenen yarışma İstanbul'da yaşanan trafik sorununun çözümüne yeni boyutlar ve farklı yaklaşımlar getirmeyi amaçlıyor. Yarışma amatör ya da profesyonel tüm fotoğrafçılara açık.

İETT Genel Müdürlüğü'nün bundan böyle gelenesel hale getirmeyi planladığı fotoğraf yarışmalarının ilki "Click 2002" adıyla yapılıyor. Konusu İstanbul'da ulaşım olarak belirlenen yarışmaya son başvuru tarihi 15 Eylül.

Katılan fotoğrağları İzzet Keribar, Mehmet Mutaf, Sıtkı Kösemen, A. Halim Kulaksız, Rıdvan Aslan, Mehmet Garan, Serdar Bilgili ve Kayıhan Güven'den oluşan seçici Kurul değerlendirecek.

Yarışmada birinciye Fuji Film Türkiye tarafından, Fuji Film Fine Pix 5602 dijital fotoğraf makinesi, ikinciye Fuji Film Zoot Date 145 Fotoğraf makinesi, üçüncüye Fuji Film Zoom Date 70 Fotoğraf makinesi verilecek. Mansiyona değer görülen 20 kişiye de Fuji Film’den fotoğraf setleri hediye edilecek.

Yarışmaya katılan fotoğraflardan seçilen 100 tanesi Eylül Ayı içinde Beyoğlunda açılacak olan Açıkhava sergisinde halka tanıtılacak. Ayrıca yapılacak ödül töreni ile kazananlara hediyeleri teslim edilecek.

Fotoğraf Yarışması ile ilgili ayrıntılı bilgi için:
Photoxi (Nişantaşı)
Tel: 0 212 696 25 56
www.click2002.net


http://www.yapi.com.tr/yarismalar/istanbul-trafigine-click_1410.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!