Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.


15 Ağustos 2002 tarihli tüm haberler;

İda'nın Romalı Zenginleri

Akbank'ın iki yıldır desteklediği Antandros antik kenti kazılarında yeni bulgular elde edildi. Tersaneleri ve kereste üretimiyle bilinen kentte, mo »

15 Ağu2002
Radikal

Elazığ`a IFC Destekli 5 Yıldızlı Otel

Elazığ'da Kardelen Anonim Şirketi tarafından Dünya Bankası'nın yan kuruluşu Uluslararası Finans Kurumu (IFC) destekli 5 yıldızlı bir otel yapılacağı b »

15 Ağu2002
Bigpara

Kardemir Genel Kurulu`nda Yeni Yönetim

Karabük Demir ve Çelik Fabrikaları Genel Kurulu'nda yeni yönetim belirlendi. Genel kurulda yeni yönetim, Veysel Uçum, Yaşar Turan, Ahmet Müderrisoğlu, »

15 Ağu2002
Bigpara

Kapalıçarşı`ya Yeni Makyaj

İçinde bulunan 60 sokak ve 3 binin üzerindeki dükkanla adeta küçük bir kenti andıran 541 yıllık Kapalıçarşı, yenileme çalışmalarıyla yepyeni bir yü »

15 Ağu2002
Bigpara

Avrupa Hala Sel Mağduru

Almanya'nın çeşitli bölgelerinde meydana gelen sel felaketi, havaların düzelmesine rağmen günlük yaşamı etkilemeye devam ediyor. Bu arada sellerden bü »

15 Ağu2002
Hürriyet

İdil Biret Aliağa'da

Dünyaca ünlü piyano sanatçısı İdil Biret, İzmir 'in Aliağa ilçesinde bu yıl 13'üncü Emek ve Barış Şenlikleri'ne konuk olacak. Aliağa Belediye Başka »

15 Ağu2002
Hürriyet

İstanbul Trafiğine 'Click'

İETT Genel Müdürlüğü "İstanbul'da Ulaşım" konulu bir fotoğraf yarışması düzenliyor. Fuji Film'in katkısıyla düzenlenen yarışma İstanbul'da yaşa »

15 Ağu2002
Hürriyet

Galata Köprüsü, Üç Gün Trafiğe Kapalı

Türkiye Denizcilik İşletmeleri A.Ş (TDİ), Galata Köprüsü'nün trafiğe kapalı olacağı yarın ve 17 ile 18 Ağustos'ta, vatandaşların mağduriyetlerini ö »

15 Ağu2002
Hürriyet

Erdemir'de Kamu Payı %50'nin Altında

Özelleştirme çalışmaları çerçevesinde, Erdemir'deki kamu hisse payının, bir yatırım fonuna satış yapılarak yüzde 50'nin altına düşürüldüğü belirtil »

15 Ağu2002
Hürriyet

REKLAM VERİN

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!