Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

İZODER "Yalıtım ve Ekonomi" Konulu Makale Yarışması

Isı Su Ses ve Yangın Yalıtımcıları Derneği İZODER, "Yalıtım Yatırımdır" kampanyası kapsamında gerçekleştirdiği iletişim faaliyetlerine hız kesmeden devam ediyor. Ülkemizde yalıtım bilincini geliştirmek, yalıtımın ülke ekonomisine ve bireylere sağladığı faydaları anlatmak amacıyla başlatılan kampanya kapsamında yer alan makale yarışmasına

yapi.com.tr
1 İZODER "Yalıtım ve Ekonomi" Konulu Makale Yarışması

sı Su Ses ve Yangın Yalıtımcıları Derneği İZODER, “Yalıtım Yatırımdır” kampanyası kapsamında gerçekleştirdiği iletişim faaliyetlerine hız kesmeden devam ediyor. Ülkemizde yalıtım bilincini geliştirmek, yalıtımın ülke ekonomisine ve bireylere sağladığı faydaları anlatmak amacıyla başlatılan kampanya kapsamında yer alan makale yarışmasına başvurular alınmaya başlandı.

Konu: “Yalıtım ve Ekonomi”

“Yalıtım ve Ekonomi” konulu makale yarışmasına Türkiye’nin dört bir yanındaki mimarlık ve mühendislik fakülteleri, meslek yüksek okulları ile sektördeki uzmanlar davetli. Yarışmada, belirlenen ana tema çerçevesinde, tüm dünyayı etkisi altına alan küresel krizin ekonomiye çizdiği yol ile birlikte yalıtımın yeni ekonomik düzendeki rolünün ne olduğu sorusuna yanıt aranacak. Sektörün olurları, olmazları ve gelecek hedefleri üzerine düşünme imkanı sunulacak.

15 Mart tarihinde başlayan başvuruların 15 Mayıs tarihinde sona ereceği makale yarışmasının sonuçları Haziran ayında düzenlenecek olan İZODER kuruluş yıl dönümü davetinde açıklanacak. Dereceye girenler arasında birinciye 3 bin TL, ikinciye 2 bin TL ve üçüncüye bin TL ödül verilecek.

İzoder, Yalıtım Ve Ekonomi Üzerine Düşündürüyor; Kalemler Makale Yarışması İçin Çalışıyor

Başvuru süresi sonunda seçici kurul tarafından değerlendirmeye alınacak makalelerin 15.000 vuruşu geçmeyecek şekilde Ariel fontta ve 12 punto olarak hazırlanarak posta veya elektronik posta yoluyla İZODER’e iletilmesi gerekiyor.

Alanında uzman kişilerden oluşan seçici kurulda yer alan isimler ise şöyle sıralanıyor: İZODER Yönetim Kurulu Başkanı Sedat Arıman, İZODER Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ferdi Erdoğan, İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Fakültesi Yapı Malzemesi Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Canan Taşdemir, İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Fakültesi Termodinamik ve Isı Tekniği Ana Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Cem Parmaksızoğlu, İstanbul Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Yapı Bilgisi Ana Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Gül Koçlar Oral, Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Fakültesi Termodinamik ve Isı Tekniği Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Hasan Heperkan ve Yeditepe Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Nilüfer Eğrican.

Daha detaylı bilgiye ulaşmak için lütfen tıklayınız.

http://www.yapi.com.tr/yarismalar/izoder-yalitim-ve-ekonomi-konulu-makale-yarismasi_67788.html

Read Comment Section
1 Yorum Yorum Yaz
  • güzel bir konu seçmişsiniz, tebrikler. tam sizin işiniz ve günümüz küresel finans krizi... ama biz size makaleyi nasıl ulaştıracagız??? YANITLA
1 yorumdan 1 tanesi gösteriliyor. 
Yorumunuzu ekleyin
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!