Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Mardav ve Mavi Kale'ye 'Stant Ödülleri' Yarışmasında İkincilik

Mardav ve Mavi Kale, 22 - 25 Mart 2007 tarihleri arasında düzenlenen 4. Çatı & Cephe Malzemeleri ve Teknolojileri Fuarı "Stant Ödülleri" yarışmasında "Amacına En Uygun Stant" kategorisinde "İkincilik" ödülünü almaya hak kazandı.

yapi.com.tr
Mardav ve Mavi Kale'ye 'Stant Ödülleri' Yarışmasında İkincilik

br/>Mardav ve Mavi Kale, 22 - 25 Mart 2007 tarihleri arasında düzenlenen 4. Çatı & Cephe Malzemeleri ve Teknolojileri Fuarı "Stant Ödülleri" yarışmasında "Amacına En Uygun Stant" kategorisinde "İkincilik" ödülünü almaya hak kazandı.

Bu yıl dördüncüsü gerçekleştirilen fuarın stant ödülleri, 23 Mart 2007 Cuma Günü CNR EXPO'da düzenlenen kokteyl eşliğindeki törende sahiplerine verildi. Yarışma, geçtiğimiz yıl olduğu gibi "En İyi Stant Tasarımı", "Amaca En Uygun Stant Tasarımı" ve "Sunumu En İyi Şekilde Yapılmış Ürün / Sistem Kiti" olmak üzere üç ayrı kategoride düzenlendi.

Mardav ve Mavi Kale'nin ödül aldığı "Amaca En Uygun Stant Tasarımı" dalında stantlar; ürünleri stant bütününde algılatması, tanıtım kitleri arasında bütünlük oluşturması, tanıtım birimlerinde kullanılan tüm bilgilerin yalın ve tam olarak aktarılması, ürün ya da sistemlerin bire bir olarak sunulması ve sunum tekniğinin çarpıcılığını sergilemesi kriterlerine göre değerlendirildi. Bu kriterlere göre; Mavi Kale, Dış Cephe Mantolama Sistemi"nin birbirine "tam" uyum sağlayan "entegre ürün bileşenleri" ile; Mardav ise "Stoper", "Caretta", "Trespa Meteon" ve "Blue's" markalarını stantlarda başarıyla sergilemesi neticesinde "İkincilik" ödülüne layık görüldü.

Mavi Kale'nin stant önündeki "uygulama iskelesi" de hem jürinin hem de ziyaretçilerin dikkatini çekti. Mavi Kale, out-door reklamlarında kullandığı yaratıcı fikri 4. Çatı & Cephe Malzemeleri ve Teknolojileri Fuarı'na da taşıyarak; ürün bileşenlerinde olduğu gibi pazarlama alanında da entegre bir şekilde çalıştığını sergiledi.

http://www.yapi.com.tr/yarismalar/mardav-ve-mavi-kaleye-stant-odulleri-yarismasinda-ikincilik_53377.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!