Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU
İLİŞKİLİ HABERLER

''Anadolu Arastası, Artık...

Nilüfer Belediyesi'nin "En Güzel Bahçe Yarışmaları"na Katılım Başladı

Çevre bilincini geliştirmek amacıyla çok yönlü çalışmalar yürüten Nilüfer Belediyesi'nce 10 yıldır düzenlenmekte olan “En Güzel Bahçe Yarışmaları” ve ağaçlandırma kampanyası başlıyor. Nilüferlilerin katılımına açık olarak düzenlenen ve en güzel ev bahçesi, site bahçesi ve fabrika bahçesi olmak üzere üç ayrı kategoride gerçekleştirilen yarışmaya 22

yapi.com.tr

Yarışma Duyuruları

Nilüfer Belediyesi'nin "En Güzel Bahçe Yarışmaları"na Katılım Başladı Nilüfer Belediyesi'nin "En Güzel Bahçe Yarışmaları"na Katılım Başladı
SON BAŞVURU TARİHİ 22 Nisan 2011
ÖDÜL TÖRENİ TARİHİ 27 Mayıs 2011
+ Ajandama Ekle

Çevre bilincini geliştirmek amacıyla çok yönlü çalışmalar yürüten Nilüfer Belediyesi'nce 10 yıldır düzenlenmekte olan “En Güzel Bahçe Yarışmaları” ve ağaçlandırma kampanyası başlıyor. Nilüferlilerin katılımına açık olarak düzenlenen ve en güzel ev bahçesi, site bahçesi ve fabrika bahçesi olmak üzere üç ayrı kategoride gerçekleştirilen yarışmaya 22 Nisan 2011 tarihine kadar başvurulabilir.

Yarışmaya katılan ev, site ve fabrika bahçeleri jüri tarafından değerlendirildikten sonra 27 Mayıs 2011 tarihinde düzenlenecek tören ile ödüller sahiplerini bulacak.

En Güzel Ev Bahçesi ve En Güzel Site Bahçesi kategorilerinde müracaatlar Nilüfer Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü'ne, En Güzel Fabrika Bahçesi kategorisinde ise müracaatlar Nilüfer Organize Sanayi Bölgesi (NOSAB) Yönetim Merkezi'ne ve Nilüfer Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü'ne yapılabilecek.

Fabrika kategorisinde para ödülünün verilmediği yarışmada bu yıl, En Güzel Site Bahçesi kategorisinde; birinciye 600 TL, ikinciye 350 TL, üçüncüye 250 TL ve 3 mansiyona da 150'şer TL para ödülü ile plaket ve katılım belgeleri verilecek. En Güzel Ev Bahçesi kategorisinde ise birinciye 400, ikinciye 300, üçüncüye 200 TL ve mansiyonlara da 100 TL ödül verilecek.

Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, 10 yıldır aralıksız olarak gerçekleştirdikleri yarışmayla amaçlarının yeşil bir Nilüfer yaratmak olduğunu belirterek, "Doğa ile barışık evler, siteler ve sanayi bölgeleri yaratmak istiyoruz. Bu yarışmayla yeşil ile iç içe ev-site ve fabrikalar ortaya çıkıyor. Bu da bizlere gurur veriyor. Bu yüzden tüm Nilüferlileri bu yarışmaya katılmaya davet ediyorum" dedi.

Öte yandan "Dikeceğimiz Her Fidan Çocuklarımızın Geleceğidir" sloganıyla her yıl binlerce fidan diken Nilüfer Belediyesi, ağaçlandırma sezonunun da startını verdi. Nilüfer İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı okul öğrencileri, sivil toplum örgütleri, kamu kurum ve kuruluşları ile vatandaşların katılımıyla yapılacak olan fidan dikme kampanyaları 31 Mart'a kadar devam edecek. Ağaçlandırma kampanyası çerçevesinde Nilüferlilere ücretsiz fidan dağıtımı da yapılacak.

http://www.yapi.com.tr/yarismalar/nilufer-belediyesinin-en-guzel-bahce-yarismalarina-katilim-basladi_85581.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!