Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU
İLİŞKİLİ HABERLER

Amplio'dan 'Haliçenazır'...

Şehit Öğretmen Neşe Alten İlköğretim Okulu Bahçesi Peyzaj Tasarımı Yarışması

Haliç'teki okulun bahçe peyzajını düzenleyecek olan Amplio, çalışmaları peyzaj mimarlığı öğrencilerinin sunacağı projelerden biriyle oluşturmak için yarışma başlatıyor.

yapi.com.tr

Yarışma Duyuruları

Şehit Öğretmen Neşe Alten İlköğretim Okulu Bahçesi Peyzaj Tasarımı Yarışması Şehit Öğretmen Neşe Alten İlköğretim Okulu Bahçesi Peyzaj Tasarımı Yarışması
SON BAŞVURU TARİHİ 1 Kasım 2013
TESLİM TARİHİ 15 Kasım 2013
SONUÇ AÇIKLAMA TARİHİ 22 Kasım 2013
DÜZENLEYEN

Amplio Emlak Yatırım A.Ş.

OKUL-ÖĞRENCİ / PROFESYONEL Okul-Öğrenci
WEB ADRESİ

www.amplio.com.tr/peyzaj_yarismasi.html

E-POSTA

btanriverdi@amplio.com.tr

İLETİŞİM: A: İmrahor Cad. Dutluk Sok. No:4 D:7 Sütlüce Beyoğlu, İstanbul T: (533) 958 64 57
+ Ajandama Ekle

Haliç'teki Hilton Garden Inn İstanbul Golden Horn Oteli’nin yatırımcısı olan Amplio Emlak Yatırım A.Ş. bölgedeki yenilenmeye destek vermeye devam ediyor. Bölgedeki Şehit Neşe Alten İlköğretim Okulu'nun bahçe peyzajını düzenleyecek olan Amplio, bunu yine başka öğrencilere yarar sağlayacak bir şekilde yapmaya hazırlanıyor. Bahçenin peyzaj çalışmalarını, peyzaj mimarlığı öğrencilerinin sunacağı projelerden biriyle oluşturmak için bir yarışma başlatıyor. Bu yarışma ile ilkokul öğrencilerinin okullarındaki bahçelerinde oyun oynadıkları alanları üniversite öğrencileri oluşturacak, böylece öğrencilerden öğrencilere bir bağ kurulmuş olacak.3. ve 4. sınıf peyzaj mimarlığı öğrencilerinin katılabileceği yarışmada, katılacak projelerde aranan nitelikler ise yaratıcı ve uygulamaya dönük, kullanılabilirliği yüksek projeler olması. Aynı zamanda engelli öğrencilerin de ihtiyaçlarını da göz önüne alan bir mimari plan bekleniyor.

Proje ile ilgili açıklamalarda bulunan Amplio’nun Yönetim Kurulu Başkanı Alaeddin Babaoğlu; ticari yatırımlar kadar çevreye de katkıda bulunmaya özen gösterdiklerini belirtirken; Haliç’te bir bütünlük oluşturmaya çalıştıklarını ve bunları özel girişimleriyle de taçlandırdıklarını söylüyor.

Birinciye 1.000 TL ve 1 yıllık burs

1 Kasım 2013’e kadar başvurulabilecek yarışmada projelerin son teslim tarihi 15 Kasım 2013. Sonuçların 22 Kasım 2013 de ilan edileceği yarışmada dereceye giren öğrencilere ödüller de verilecek. Yarışmada 1. olan proje 1.000 TL ve 1 yıllık burs ile ödüllendirilirken, ikinci proje 750 TL, üçüncü proje de 500 TL ödülün sahibi olacak.

Jüri

Hakan GÜNDOĞAR, Okul Müdürü
Merhas ÇALPAN, Mimar, Amplio YK üyesi
Eylem AKTAN, Şehir Plancısı, Amplio Proje Koordinatörü
Serdar ODABAŞ, Mimar, Proplan Proje Müdürü

http://www.yapi.com.tr/yarismalar/sehit-ogretmen-nese-alten-ilkogretim-okulu-bahcesi-peyzaj-tasarimi-yarismasi_112821.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!