Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Timberland Doğa Kahramanlarını Arıyor

Uluslararası çapta yürütülen Nature Needs Heroes Award, “Doğanın Kahramanlara İhtiyacı Var” yarışması için Timberland genç tasarımcılardan ve mimarlardan insanı doğayla buluşturan bir alan tasarlamalarını istiyor. Yarışmaya 30 Eylül’e dek başvuru yapılabilir.

yapi.com.tr

Yarışma Duyuruları

Timberland Doğa Kahramanlarını Arıyor Timberland Doğa Kahramanlarını Arıyor
SON BAŞVURU TARİHİ 30 Eylül 2019
DÜZENLEYEN

Timberland

WEB ADRESİ

http://timberlandaward.com

E-POSTA

help@timberlandaward.com

+ Ajandama Ekle

Timberland, yaşadığımız kentlerde yeşil alanlar yaratmak için uluslararası çapta birlikte çalışabileceği tasarım ve mimarlık öğrencilerini arıyor. Şehirdeki toplulukları ve doğayı birbirine entegre etmeyi hedefleyen “Doğanın Kahramanlara İhtiyacı Var” kampanyası, Timberland’ın şehirleri daha yeşil ve daha yaşanabilir hale getirme taahhüdünün bir parçası.

Doğanın Kahramanlara İhtiyacı Var kampanyasının ve yarışmanın duyurusu, Timberland’in de çeşitli projelerle yer aldığı çağdaş mimari odaklı 2019 Milan Arch Week sırasında yapıldı. Milan Arch Week ve Timberland işbirliği markanın amacını kitlelerle paylaşmasını sağladı. Bunun yanısıra, yeni duyurulan yarışma ile genç tasarımcılara ve mimarlara çevre adına fark yaratacak projeler geliştirme fırsatını açmış oldu.

Çevreyi koruma ve iyileştirme alanlarında Timberland’ın uzun yıllardır devam eden girişimleri var
Timberland EMEA  Bölgesi Marka Pazarlama ve Kreatif Direktörü Melissa Rotta Loria, “İnovatif ve yüksek tasarımlı ürünlerimiz aracılığıyla insan ve doğa arasında bir bağ kuruyoruz. Duyurmaktan gurur duyduğumuz Milan Arch Week işbirliği ve Doğanın Kahramanlara İhtiyacı Var projemiz yeşil ve daha yaşanabilir şehirler yaratma taahhüdümüzü daha da güçlendiriyor” diye belirtiyor.

Birinci olan yarışmacı, VF Group’un İsviçre Stabio’daki Timberland Merkez Ofisi’nde üç aylık ücretli staj imkanı kazanacak. 30 Eylül'e kadar başvuru yapılabilecek yarışmaya katılım koşulları için tıklayın.

http://www.yapi.com.tr/yarismalar/timberland-doga-kahramanlarini-ariyor_174374.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!