Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Uluslararası Archiprix 2003 Bitirme Projeleri Yarışması Haziran Ayında Sonuçlanacak

Uluslararası Archiprix 2003 Dünya'nın en iyi mimarlık - şehir planlama - peyzaj mimari diploma projeleri yarışmasında ikinci aşama jüri çalışması v

yapitr.comb>Uluslararası Archiprix 2003 Dünya'nın en iyi mimarlık - şehir planlama - peyzaj mimari diploma projeleri yarışmasında ikinci aşama jüri çalışması ve yarışmaya katılan öğrencilerin katılacağı workshop çalışması Haziran ayı içinde gerçekleştiriliyor.

Doğan Hasol, Winka Dubbeldam , Beth Gali, Giancarlo Iovino' den oluşan uluslararası jüri 17-18 Haziran'da İTÜ Mimarlık Fakültesinde ikinci aşama değerlendirmesini yapacaklar. Yarışmaya katılan öğrencilerin katılacağı workshop çalışması ise 14-18 Haziran tarihleri arasında yine İTÜ Mimarlık Fakültesi Taşkışla Binasında, Peter Hasdell, Mark West, Winka Dubbeldam, Vedran Mimica, Arda İnceoğlu, İpek Yürekli, Deniz Aslan ve Arzu Erdem' den oluşan öğretim üyeleri grubu eşliğinde yapılacak.

Jüri çalışması sonunda seçilen en iyi projeler 19 Haziran'da yapılacak olan törende açıklanacak. Yarışmanın resmi sonuçlarının açıklanması ve ödül töreni 2004 yılında bir dizi etkinlik eşliğinde İstanbul'da yapılacak.

13-20 Haziran tarihleri arasında İTÜ Mimarlık Fakültesi Habitat Sergi Salonunda, yarışmaya katılan 55 ülkenin mimarlık, şehircilik ve peyzaj mimarlığı eğitimi veren üniversitelerinden katılan 160 yarışmacının projeleri sergilenecektir. Ayrıca projeler internet üzerinden " www.achiprix.org" adresinden izlenebilir.

http://www.yapi.com.tr/yarismalar/uluslararasi-archiprix-2003-bitirme-projeleri-yarismasi-haziran-ayinda-sonuclanacak_4472.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!