Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

WAF Ödülleri

Barselona'da 4-6 Kasım 2009 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan World Architecture Festival kapsamında düzenlenecek WAF Ödülleri, Ocak 2008 ve Haziran 2009 tarihleri arasında tamamlanmış yapı, strüktür, iç mekan tasarımlarını kapsıyor. Ayrıca 1 Ocak 2008 tarihinden sonra çalışmalarına başlanmış projeler de ödül programı kapsamında

WAF Ödülleri

-6 Kasım 2009 tarihleri arasında Barselona’da gerçekleştirilecek olan World Architecture Festival kapsamında düzenlenecek WAF Ödülleri, Ocak 2008 ve Haziran 2009 tarihleri arasında tamamlanmış yapı, strüktür, iç mekan tasarımlarını kapsıyor. Ayrıca 1 Ocak 2008 tarihinden sonra çalışmalarına başlanmış projeler de ödül programı kapsamında değerlendiriliyor.

Başvuruları ve gerekli malzeme / doküman gönderimleri internet üzerinden gerçekleştirilecek olan WAF Ödülleri, 47 ayrı kategoride ve 100’ün üzerinde yapı tipine açık olarak organize ediliyor. Kategori birincilerinin bir arada değerlendirilmesinin ardından prestijli “Yılın Yapısı” ödülünü de eve götürme şansına sahip olabilecekleri uluslararası ödül programının jürisinde de dünyaca ünlü mimarlık simaları yer alacak. Hem ünlü mimarlar ile tanışma fırsatı yaratacak, hem de onların projeleri ile bir arada proje sergileme olanağı sunacak olan WAF Ödülleri’nin geçtiğimiz seneki jürisinde Peter Cook ve Norman Foster gibi isimler bulunuyordu.

Son başvuru tarihi 4 Temmuz olan WAF Ödülleri hakkında daha detaylı bilgi almak ve başvuru formuna ulaşmak için lütfen tıklayınız.

http://www.yapi.com.tr/yarismalar/waf-odulleri_69609.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!